A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Любашівська громада
Одеська область, Любашівський район

СТРУКТУРА АПАРАТУ ЛЮБАШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

СТРУКТУРА АПАРАТУ

ЛЮБАШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

 

№№

з/п

Посада

ПІБ

Номер телефону

(04864)

1

Селищний голова

Павлов Геннадій Анатолійович

2-22-21

2

Секретар ради

Мокряк Людмила Миколаївна

2-25-40

3

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету

Бобошко Наталія Миколаївна

2-25-48

4

В.о. старости Іванівського старостинського округу

Богаченко Світлана Павлівна

2-26-51

5

В.о. старости Сергіївського старостинського округу

Тулба Зоя Петрівна

4-71-41

6

В.о. старости Агафіївського старостинського округу

-

 

7

Начальник фінансового відділу

Посада вакантна

 

8

Головний спеціаліст фінансового відділу

Вужиловська Ірина Петрівна

2-22-10

9

Головний спеціаліст з економічних питань та інвестицій фінансового відділу

Шишкевич Наталія Миколаївна

2-25-48

10

Провідний спеціаліст фінансового відділу

Ляховецька Леся Леонідівна

2-22-10

11

Головний бухгалтер

Вальчук Людмила Іванівна

2-25-78

12

Спеціаліст 1 категорії - бухгалтер

Гаврищук Людмила Анатоліївна

2-25-78

13

Головний спеціаліст - бухгалтер

Майданник Людмила Миколаївна

2-25-78

14

Начальник відділу  містобудування, житлово-комунального господарства, з питань земельних відносин– головний архітектор

Крихта Євгеній Вікторович

2-25-83

15

Спеціаліст 1 категорії з питань ЖКГ відділу  містобудування, житлово-комунального господарства, з питань земельних відносин

Авдулова Альона Петрівна

2-25-83

16

Спеціаліст 1категорії - землевпорядник відділу  містобудування, житлово-комунального господарства, з питань земельних відносин

Міхеєв Сергій Юрійович

2-25-83

17

Спеціаліст 1категорії - землевпорядник відділу  містобудування, житлово-комунального господарства, з питань земельних відносин

Лабуш Катерина Миколаївна

2-25-83

18

Начальник юридичного відділу

Головатюк Ірина Володимирівна

2-23-01

19

Спеціаліст 1 категорії  з юридичних питань юридичного відділу

Михальчук Юлія Орестівна

2-23-01

20

Спеціаліст 2 категорії - паспортист

Тазіна Інна Степанівна

2-22-10

21

Начальник відділу з питань освіти, культури, спорту та молодіжної політики

Байрак Олександр Володимирович

 

22

Державний реєстратор

Самойленко Оксана Вячеславівна

2-23-01

23

Державний реєстратор

Дудник Геннідій Олександрович

2-23-01

24

Головний спеціаліст з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи

Алексєєнко Сергій Анатолійович

2-25-83

25

Спеціаліст 1 категорії з соціальної роботи

Бондаренко Ольга Юріївна

2-25-40

26

Спеціаліст 2 категорії - адміністратор системи

Нефьодов Микола Миколайович

2-25-83

27

Спеціаліст 2 категорії  зі звернень громадян

Тітієвська Оксана Леонідівна

2-25-48

28

Завідувач господарства

Матохнюк Надія Юріївна

2-25-78

29

Підбирач довідкового та інформаційного матеріалу Іванівського старостинського округу

Березанська Світлана Андріївна

2-26-51

30

Підбирач довідкового та інформаційного матеріалу Сергіївського старостинського округу

Постольська Олена Петрівна

4-71-41

31

Підбирач довідкового та інформаційного матеріалу  Агафіївського старостинського округу

Бабець Наталія Іванівна

3-51-33

32

Водій

Голубець Вадим Іванович

 

33

Прибиральник службових приміщень-кур єр

Чеботар Інна Володимирівна

 

 

 

 

                                                                                                            

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь