ЦНАП інформує

Моніторинг надання адміністративних послуг

Мінцифра розпочинає комунікаційну кампанію «Бажаєте, щоб наступний візит став кращим? Розкажіть про останній» у межах першої всеукраїнської оцінки якості адмінпослуг.

15:31 20.01.2022

Дітям з інвалідністю віком 15-17 років, запропоновано пройти комплексну реабілітацію в центрі професійної реабілітації інвалідів.

Якщо, на території Вашої громади є діти з інвалідністю віком 15-17 років, запрошуємо їх з 01 вересня 2021 року пройти комплексну реабілітацію в центрі професійної реабілітації інвалідів. Цільовим призначенням Центру є здійснення комплексу реабілітаційних заходів. Засвоєння дітьми з інвалідністю знань, умінь, навичок, досягнення і збереження їхньої максимальної незалежності, фізичних, розумових, соціальних, професійних здібностей з метою максимальної реалізації особистого потенціалу. По закінченню реабілітації одержуть свідоцтво про отримання робітничої професії: "Оператор комп'ютерного набору”, “Швачка”, “Обліковець (реєстрація бухгалтерських даних)”, “Овочівник”.

10:58 26.08.2021