ЦНАП інформує

Моніторинг надання адміністративних послуг

Дітям з інвалідністю віком 15-17 років, запропоновано пройти комплексну реабілітацію в центрі професійної реабілітації інвалідів.

Якщо, на території Вашої громади є діти з інвалідністю віком 15-17 років, запрошуємо їх з 01 вересня 2021 року пройти комплексну реабілітацію в центрі професійної реабілітації інвалідів. Цільовим призначенням Центру є здійснення комплексу реабілітаційних заходів. Засвоєння дітьми з інвалідністю знань, умінь, навичок, досягнення і збереження їхньої максимальної незалежності, фізичних, розумових, соціальних, професійних здібностей з метою максимальної реалізації особистого потенціалу. По закінченню реабілітації одержуть свідоцтво про отримання робітничої професії: "Оператор комп'ютерного набору”, “Швачка”, “Обліковець (реєстрація бухгалтерських даних)”, “Овочівник”.

10:58 26.08.2021

Юридичні особи мають зазначити в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань інформацію про свого кінцевого бенефіціарного власника

Управління «Центр надання адміністративних послуг» Любашівської селищної ради інформує про те, що у зв’язку з набранням 11.07.2021 року чинності Наказу Міністерства фінансів України № 163 від 19.03.2021 року «Про затвердження Положення про форму та зміст структури власності», юридичні особи (окрім політичних партій, структурних утворень політичних партій, професійних спілок, їх об’єднань, організацій профспілок, передбачених статутом профспілок та їх об’єднань, творчих спілок, місцевих осередків творчих спілок, організацій роботодавців, їх об’єднань, адвокатських об’єднань, торгово-промислових палат, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, релігійних організацій, державних органів, органів місцевого самоврядування, їх асоціацій, державних та комунальних підприємств, установ, організацій) мають зазначити в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

14:46 05.07.2021

Послуги підуть за дитиною

Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти які перебувають в складних життєвих обставинах, діти з особливими освітніми потребами та діти з інвалідністю зможуть отримувати якісні соціальні послуги та інклюзивну освіту за місцем їх проживання - у територіальній громаді. Таке завдання визначають зміни до Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки (далі – Стратегія), ухвалених Урядом за ініціативи Міністерства соціальної політики України. Ці зміни були підготовлені в рамках проекту “Модернізація системи соціальної підтримки населення”, який реалізується Мінсоцполітики за підтримки Світового банку.

14:22 02.07.2021

1 липня відзначається - День державного реєстратора.

Відповідно до Наказу Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва від 30 червня 2009 року № 11 1 липня відзначається - День державного реєстратора. На державного реєстратора покладено відповідальне завдання — практичне виконання функцій і завдань держави щодо державної реєстрації. Привітних заявників та відсутності оскаржень Ваших рішень шановні реєстратори ЦНАП Любашівської селищної ради ! Нехай кожен день Вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку!

14:15 02.07.2021

Місцем постійного проживання закон вважає адресу, за якою людина проживає більше шести місяців на рік. Відповідно до законодавства, особі, яка знялася з реєстрації в одному місці, надається тридцять календарних днів на те, щоб зареєструватися в іншому. Існує можливість одночасної реєстрації місця проживання особи із зняттям з попереднього місця його проживання. Реєстрація здійснюється відповідно до місця проживання особи. Більше інформації можна взнати звернувшись до адміністратора ЦНАП за телефонами: 2-11-04 та 2-62-61, або за адресою: вул. Софіївська,162, смт. Любашівка.

16:46 17.06.2021

ОГОЛОШЕННЯ!

До уваги жителів смт. Любашівки та с. Вишневого! Для отримання довідок про склад сім’ї, з метою здійснення нотаріальних та інших дій звертайтесь до Центру надання адміністративних послуг Любашівської селищної ради за адресою: вул. Софіївська,162, смт. Любашівка, консультації за телефоном у адміністратора 2-62-61.

16:46 10.06.2021