A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Любашівська громада
Одеська область, Подільський район

Депутатський корпус Любашівської селищної ради

Список  депутатів   Любашівської   селищної ради VІІI-о скликання :

1.Мокряк  Людмила Миколаївна

2.Пенчев  Олег Степанович

3.Гладкий  Олег  Миколайович

4.Вишневська  Аксінія  Леонідівна

5. Кирилюк  Володимир  Аркадійович

6. Касевич  Артем  Олександрович

7. Ратушняк  Григорій  Павлович

8.Герасютенко Вячеслав  Вікторович

9.Крячик Анатолій  Анатолійович

10.Таран  Олег Васильович

11.Алексієнко  Олег  Анатолійович

12.Кирилюк  Наталія   Василівна

13.Високий  Андрій  Петрович

14.Кузьків Ігор Іванович

15.Коломійченко  Веніамін  Дмитрович

16.Лацик Сергій  Романович

17.Дехтяренко Оксана  Олександрівна

18.Путінцева  Олена  Олександрівна

19.Олійник Анастасія  Леонідівна

20.Райляну  Алла  Миколаївна

21.Токаренко Сергій   Петрович

22.Мазуренко  Віктор Вікторович

23.Байрак  Олександр Володимирович

24.Ляховецький Віктор  Анатолійович

25.Патрікан Олена  Олександрівна

26.Патрікан  Володимир  Григорович

 

Інформація щодо  депутатів  Любашівської селищної ради

 VІІІ  скликання з  визначенням  меж  округів

 Депутати округу №1

 с.Вишневе, с.Іванівка, с.Степанівка, с.Антонівка, с.Агеївка,с.Бобрик Перший,  с.Бобрик  Другий, c.Арчепитівка, с.Янишівка, с.Кричунове, смт Любашівка – вул.Горького: 1–46, 48, 50–50А, 52, 54, 56, 58, 60; вул.Джерельна, вул.Ломоносова, вул.Маяковського, вул.Мирна: 1–46, 48–48А, 50, 52, 54–54А, 56, 58–60А, 62, 64, 66, 68–68А, 70, 72, 74–74А, 76, 78; вул.Пушкіна: 1–47, 49, 51, 53–53А, 55, 57–57А, 59, 61, 63; вул.Пшенична, вул.Садова, вул.Тіньова, вул.Чапаєва: 1–12, 14, 16, 18, 20, 22–22А; вул.Чичеріна,пров.Горького,пров.Джерельний,пров.Малий,пров.Мельничний,вул.Антоніни Стахової, вул.Будівельників, вул.Вишнева, вул.Житлове містечко,вул.Житлове містечко,ж/д будка-78км,вул.Завокзальна,вул.Кузнечна,вул.Лермонтова,вул.Механізаторів, вул.Одеська,вул.Промислова, вул.Фадєєва, вул.ШЕД-894, вул.Академіка Корольова, вул.Водопровідна, вул.Володимира Князя: 1–100, 102, 104–108, 110, 112; вул.Гайдара, вул.Гоголя: 18–31; вул.Горького: 65–65А, 67, 69–69А, 71, 73, 75–75А, 77, 79, 81, 83, 85, 87–108; вул.Жукова, вул.Івана Франка, вул.Лесі Українки, вул.Марка Вовчка, вул.Рєпіна, вул.Середня, вул.Сонячна, вул.Степана Разіна, вул.Чапаєва: 13, 15, 17–17А, 19, 21, 23–38; вул.Черняховського, вул.Чехова, вул.Шевченка: 1–46, 48; пров.Шевченка

1.Пенчев Олег Степанович

2.Гладкий  Олег Миколайович

3. Вишневська Аксінія Леонідівна

4.Кирилюк Володимир Аркадійович

5.Касевич Артем   Олександрович

6.Ратушняк Григорій  Павлович

7.Мокряк Людмила  Миколаївна

 

Депутати округу №2

с.Новоселівка,с.Демидівка,смт Любашівка – вул.Володимира Князя: 101–101А, 103, 109, 111, 113–180; вул.Глінки, вул.Дімітрова, вул.Добролюбова, вул.Квіткова, вул.Кошового, вул.Кутузова, вул.Михайлівська, вул.Некрасова, вул.Папаніна, вул.Сайкіна, вул.Тиха, вул.Толстого, вул.Южна, вул.Яблунева, вул.8 Березня, пров.Добролюбова, пров.Кутузова, пров.Михайлівський, пров.Тихий, пров.Толстого,

вул.Героїв України, вул.Гоголя: 1–17; вул.Горького: 47–47В, 49–49А, 51–51А, 53, 55, 57, 59–59А, 61–64Б, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86; вул.Достоєвського, вул.Косвенна, вул.Космічна, вул.Мічуріна, вул.Осіпенко, вул.Пушкіна: 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64–95; вул.Свердлова, вул.Софіївська: 51, 53, 55, 57, 59–59А, 63, 67–106, 110, 112; вул.Тельмана, вул.Терешкової, вул.Тургенєва, вул.Шевченка: 47–47А, 48А–64; пров.Героїв України, пров.Мічуріна, пров.Осіпенко,

вул.Баумана, вул.Белінського, вул.Виноградна, вул.Гагаріна, вул.Горіхова, вул.Городня, вул.Дальня, вул.Довженка, вул.Дружби, вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Зої Космодем’янської, вул.Інкубаторна, вул.Мала Спортивна, вул.Матросова, вул.Мирна: 47, 49–49А, 51, 53, 55–55Б, 57–57А, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79–128; вул.Набережна, вул.Нова, вул.Озерна, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Софіївська: 1–50, 52, 54, 56, 58, 60–62, 64; вул.Спортивна, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Чайковського, пров.Белінського, пров.Виноградний

вул.Висоцького,вул.Воїнів-інтернаціоналістів,вул.Зоряна,вул.Калинова, вул.Кленова, вул.Марчука, вул.Миколаївська, вул.Світанкова, вул.Софіївська: 109, 111, 113–200; вул.Чкалова, вул.Шолохова, вул.1 Травня, пров.Зоряний, пров.Калиновий, пров.Миколаївський, пров.Світанковий, пров.Софіївський, пров.Чкалова, пров.Шолохова

 

1.Олійник Анастасія  Леонідівна

2.Герасютенко  Вячеслав Вікторович

3.Крячик Анатолій  Анатолійович

4.Таран  Олег  Васильович

5.Алексієнко  Олег Анатолійович

6.Кирилюк  Наталія   Василівна

7.Високий  Андрій Петрович

8.Кузьків Ігор  Іванович

9.Коломійченко Веніамін  Дмитрович

10.Лацик  Сергій  Романович

11.Дехтяренко  Оксана   Олександрівна

12.Путінцева  Олена Олександрівна

 

Депутати округу №3: с.Агафіївка,с.Сергіївка, с.Новокарбівка, с.Червоний  Яр, с.Дмитрівське, с.Покровка,с.Троїцьке,с.М.Василівка, с.Комарово, с.Козачий  Яр,    с.Бокове,с.Петрівка

1.Райляну  Алла Миколаївна

2.Токаренко Сергій  Петрович

3.Мазуренко Віктор Вікторович

4.Байрак Олександр  Володимирович

5.Ляховецький Віктор  Анатолійович

6.Патрікан Олена  Олександрівна

7.Патрікан  Володимир  Григорович

 

Телефони  для довідок: 0(4864)2-25-40, 0(4864)2-25-48

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь