Гід з державних послуг

На виконання листа Міністерства цифрової трансформації України від 06.10.2021 року № 1/06-3-11176 повідомляємо.

Міністерство цифрової трансформації висловлює свою повагу та звертається з проханням долучитися до інформування населення в регіонах про Гід з державних послуг.

Гід з державних послуг – це єдиний офіційний ресурс https://guide.diia.gov.ua, який містить інформацію про всі державні послуги в Україні, які надаються органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

Потрапляючи на Гід, українці можуть отримати повну та достовірну інформацію про всі державні послуги нашої країни, зокрема:

• інформацію про те, де можна отримати послугу й як її замовити;
  • чи є державна послуга онлайн, чи вона поки доступна лише офлайн;
  • хто може звернутися за отриманням такої послуги;
  • строк та вартість надання державної послуги;
  • вичерпний перелік документів, який є необхідним при отриманні державної послуги;
  • куди звернутися для оскарження рішень, дій і бездіяльності суб’єкта надання державної послуги тощо.

Наразі на Гіді можна знайти інформацію про понад 1860 державних послуг органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, а його відвідуваність у середньому становить більше чим 5000 користувачів в день.

Інформація про державні послуги розподілена за 17 категоріями сфер діяльності та впорядкована за 36 життєвими подіями, які створені як для громадян, так і для бізнесу. Якщо людина очікує на народження дитини, планує відкрити бізнес, змінити місце проживання, купити авто або займатися інвестуванням, то всю інформацію про необхідні для цього державні послуги можна знайти на Гіді.

Мінцифра прагне, щоб якомога більша кількість українців дізналася про переваги Гіда з державних послуг та користувалася ним.

Захист громадян під час війни

Мінцифри відновило інформування українців про послуги, які актуальні під час воєнного стану в Україні за допомогою Гіда з державних послуг

14:31 17.08.2022

Фінансові послуги для бізнесу на Гіді з державних послуг

Як оформити статус податкового резидента, довідку про відсутність заборгованості чи зареєструвати книгу обліку розрахункових операцій без зайвого клопоту, розповість Гід з державних послуг.  Для вашої зручності підготували добірку фінансових держпослуг для бізнесу:

15:17 21.02.2022

Послуги для аграріїв на Гіді з держпослуг

Плануєте зайнятись сільськогосподарською діяльністю? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити. Підготували для вас добірку послуг для аграріїв на Гіді.

08:03 10.02.2022

Земельні послуги на Гіді з державних послуг

Плануєте зареєструвати земельну ділянку, затвердити проєкт землеустрою або внести відомості про межі частини ділянки до Державного земельного кадастру? Гід з державних послуг підкаже як та за який час це можна зробити.  Для вашої зручності підготували добірку земельних дозвільних послуг на Гіді.

15:02 01.02.2022

Паспортні послуги на Гіді з державних послуг

Бажаєте обміняти старий паспорт на ID, оформити біометричний для виїзду за кордон або відновити у зв’язку з втратою? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити, за який час та які документи із собою взяти.  Зібрали для вас добірку послуг паспортного столу на Гіді.

13:44 25.01.2022

Найпопулярніші послуги ДРАЦС на Гіді

Отримати адміністративні послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану можна у відділі державної реєстрації актів цивільного стану або ЦНАП.

10:53 18.01.2022

Послуги, пов’язані з працевлаштуванням на Гіді

Як отримати допомогу з безробіття? Чи можна влаштувати на роботу іноземця або людину без громадянства? Скільки часу знадобиться, щоб перереєструватися в центрі зайнятості?  Усі прості відповіді на складні запитання на Гіді з державних послуг! Для вашої зручності підготували добірку найпопулярніших держпослуг, пов’язаних із працевлаштуванням.

10:29 18.01.2022

Найпопулярніші послуги ДРАЦС на Гіді