Одеська область, Любашівський район

Головний спеціаліст з питань цивільного захисту,взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи інформує

За наявності в домоволодінні вогнегасника цього могло не трапитись.

22.10.2019 року виникла   пожежа в приватному гаражі в смт Любашівка по  вул. Довженка, попередньою причиною пожежі є порушення правил пожежної безпеки при ремонтних  роботах на автомобілі. В результаті пожежі вогнем пошкоджено автомобіль та приміщення гаража. Пожежу ліквідовано з залученням караулу ДПРЧ-28.

14:00 22.10.2019

Комісійне обстеження об’єктів водопостачання на предмет готовності для забору води пожежними автомобілями.

На виконання рішення комісії з питань ТЕБ та НС Одеської ОДА «Про стан протипожежного водопостачання в м. Одеса та районах області» комісією в складі: головного спеціаліста з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи Любашівської селищної ОТГ Алексєєнка С.А.,  головного спеціаліста з питань цивільного захисту Любашівської РДА Бурлаки М.В., ст. лейтенанта служби ЦЗ 28 ДПРЧ Кириловича П.М. проведено обстеження об’єктів водопостачання на території Любашівської ОТГ. Для забору води пожежною технікою в смт Любашівка та с. Вишневе використовується  9 місць на водогоні, обладнаних пожежними гайками та в справному стані. В селах громади біля водонапірних башт  обладнано місця для забору води для гасіння пожеж.

12:36 09.10.2019

Проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин в Україні.

Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області інформує, що з метою забезпечення стабільної епізоотичної ситуації на території області зі сказу тварин та відповідно до розпорядження Головного державного ветеринарного інспектора України від 28.08.2019 №70 «Щодо організації заходів з проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин в Україні», з вересня 2019 року в Одеській області розпочнеться планова пероральна імунізація диких м'ясоїдних тварин проти сказу.

16:18 16.09.2019

Профілактика інфекційних захворювань та харчових отруєнь.

У літній період почастішали випадки виникнення спалахів гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь, пов'язаних з вживанням продуктів харчування та питної води, забруднених хвороботворними мікробами.

09:14 13.08.2019

ПРОФІЛАКТИКА БОТУЛІЗМУ!

Найчастіше це захворювання пов’язане із вживанням соленої, копченої чи в’яленої риби, консервів домашнього приготування (особливо  м’ясних). Справа в тім, що збудник ботулізму розвивається в без кисневому середовищі   в герметично закритих консервах. Під час зберігання, особливо при кімнатній температурі, виділяє токсин. Дуже небезпечно, якщо середовище в консерві лужне, а не кисле. Сіль в концентрації  6-7 відсотків затримує токсиноутворення, а при концентрації більше 10 відсотків  - пригнічує повністю.

10:53 05.08.2019