Одеська область, Любашівський район

Головний спеціаліст з питань цивільного захисту,взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи інформує

До уваги суб’єктів пробації!!!

Уповноважені органи з питань пробації переведено на особливий режим роботи з клієнтами в умовах загальнонаціонального карантину!

10:35 27.03.2020

Проведено позачергове обстеження об’єктів водозабору та водозабірних колонок.

На виконання рішення комісії ТЕБ і НС Любашівської селищної ради від 18 березня 2020 року № 3 п.3 «Про забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя населення громади та заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої  коронавірусом SARS-CoV-2», та рішення районної комісії ТЕБ і НС №5 п.6 від 18 березня 2020 року комісією в складі робочої групи з представників Любашівського РУ ГУ Держпродспоживслужби, Любашівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ Одеського ОЛЦ МОЗ України, Любашівської селищної ради та КП «Джерело-комунсервіс» проведено позачергове обстеження об’єктів водозабору та водозабірних колонок водопровідної мережі смт Любашівка з відбором проб води.

12:21 26.03.2020

Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації по всій території України на 30 днів, до 24 квітня 2020 року.

Режим надзвичайної ситуації запроваджений по всій території України на 30 днів, повідомив Денис Шмигаль. Карантин подовжено на 30 днів – до 24 квітня. Уряд діє за визначеним планом боротьби з поширенням коронавірусної інфекції. І сьогоднішнє рішення обумовлене тим, що випадки захворювання на COVID-19 вже виявлені в 13 областях та місті Києві.

15:20 25.03.2020

З метою забезпечення населення безпечними та доброякісними харчовими продуктами Головне управління Держпродспоживслужби наполегливо рекомендує.

З метою забезпечення населення безпечними та доброякісними харчовими продуктами Головне управління Держпродспоживслужби наполегливо рекомендує операторам ринку, що здійснюють обіг харчових продуктів суворо дотримуватись мір запобігання виникнення будь-якого ризику забруднення харчових продуктів, а саме:

10:23 24.03.2020

Сьогодні Україна з усім світом протидіють поширенню небезпечної хвороби – коронавірусу (COVID-19). На це спрямовані зусилля влади всіх рівнів, медиків, надзвичайників, працівників правоохоронних органів та інших служб. У рамках загальнодержавного карантину,  впроваджено низку превентивних та безпекових заходів.

11:41 23.03.2020

Любашівська селищна рада запрошує до участі в проєкті «Поліцейський офіцер громади».

Проєкт “Поліцейський офіцер громади” направлений на впровадження нового формату роботи дільничних офіцерів поліції, головною метою якого є поліцейська діяльність, орієнтована на громаду.

10:16 06.03.2020