Одеська область, Любашівський район

Головний спеціаліст з питань цивільного захисту,взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи інформує

Про рівень небезпеки

Іноді можна зустріти статті, де зазначено що в регіоні оголошений жовтий (помаранчевий чи інший) рівень небезпеки.

11:10 02.04.2019

ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ПРИ ПОВОДЖЕННІ З ГАЗОМ.

Горіння нормальне, якщо полум’я стійке і блакитне. Якщо жовте і продовгувате, треба відрегулювати подачу повітря й очистити пальник. Перекривайте крани після користування будь-якими газовими приладами. При закритому крані риска на ньому повернута поперек труби.   ДЛЯ ВКЛЮЧЕННЯ ПЛИТИ:

16:23 25.03.2019

Пожежа

Щорічно внаслідок пожеж гине та страждає значна кількість людей. В дим та попіл перетворюються цінності на мільярди гривень.

08:46 15.03.2019

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

При першій можливості покиньте разом із сім’єю небезпечну зону. У разі неможливості виїхати особисто, відправити дітей і родичів похилого віку до родичів, знайомих. Необхідно взяти із собою всі документи, коштовні речі і цінні папери.

08:43 15.03.2019