Одеська область, Любашівський район

Головний спеціаліст з питань цивільного захисту,взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи інформує

Правила пожежної безпеки у побуті.

Зважаючи на невтішну статистику щодо виникнення побутових пожеж, Любашівська селищна рада  закликає усіх дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись правил пожежної безпеки, адже загрозу завжди краще попередити, ніж мати справу з її наслідками.

10:18 05.11.2019

Любашівська селищна об’єднана територіальна громада інформує.

За десять місяців поточного року на території Любашівської селищної об’єднаної територіальної громади  виникло 50 пожеж, що складає 62 % від загальної  кількості по району, з них 14 випадків пожеж житлових будинків  в приватному житловому секторі, 36 випадків  на відкритій території (суха трава, сміття). Пожежі виникали в результаті причин необережного поводження з вогнем, порушення правил монтажу та експлуатації печей, порушення правил монтажу та експлуатації електроустановок, пустощі дітей з вогнем. В зв’язку з настанням пожежонебезпечного осінньо-зимового періоду селищна рада попереджує мешканців громади щодо додержання вимог правил  пожежної безпеки в приватних домоволодіннях. В зв’язку з масовим переводом опалювальних систем на тверде паливо  ( дрова, брикети та інше) особливу увагу  власникам домогосподарств необхідно звернути на стан опалювальних печей (котлів)  та димоходів, провести їх ремонт та очищення від сажі, перевірити стан горищ, гаражів  та підвальних приміщень, не допускати зберігання горючих матеріалів біля димоходів та опалювальних приладів. В зимовий період в рази збільшується використання та навантаження на електричні мережі, тому необхідно провести ревізію електричної мережі свого домогосподарства, особливу увагу звернути на використання стандартних запобіжників та справних апаратів електрозахисту відповідно до номінальних напруг.

15:29 24.10.2019

За наявності в домоволодінні вогнегасника цього могло не трапитись.

22.10.2019 року виникла   пожежа в приватному гаражі в смт Любашівка по  вул. Довженка, попередньою причиною пожежі є порушення правил пожежної безпеки при ремонтних  роботах на автомобілі. В результаті пожежі вогнем пошкоджено автомобіль та приміщення гаража. Пожежу ліквідовано з залученням караулу ДПРЧ-28.

14:00 22.10.2019

Комісійне обстеження об’єктів водопостачання на предмет готовності для забору води пожежними автомобілями.

На виконання рішення комісії з питань ТЕБ та НС Одеської ОДА «Про стан протипожежного водопостачання в м. Одеса та районах області» комісією в складі: головного спеціаліста з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи Любашівської селищної ОТГ Алексєєнка С.А.,  головного спеціаліста з питань цивільного захисту Любашівської РДА Бурлаки М.В., ст. лейтенанта служби ЦЗ 28 ДПРЧ Кириловича П.М. проведено обстеження об’єктів водопостачання на території Любашівської ОТГ. Для забору води пожежною технікою в смт Любашівка та с. Вишневе використовується  9 місць на водогоні, обладнаних пожежними гайками та в справному стані. В селах громади біля водонапірних башт  обладнано місця для забору води для гасіння пожеж.

12:36 09.10.2019

Проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин в Україні.

Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області інформує, що з метою забезпечення стабільної епізоотичної ситуації на території області зі сказу тварин та відповідно до розпорядження Головного державного ветеринарного інспектора України від 28.08.2019 №70 «Щодо організації заходів з проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин в Україні», з вересня 2019 року в Одеській області розпочнеться планова пероральна імунізація диких м'ясоїдних тварин проти сказу.

16:18 16.09.2019

Профілактика інфекційних захворювань та харчових отруєнь.

У літній період почастішали випадки виникнення спалахів гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь, пов'язаних з вживанням продуктів харчування та питної води, забруднених хвороботворними мікробами.

09:14 13.08.2019

ПРОФІЛАКТИКА БОТУЛІЗМУ!

Найчастіше це захворювання пов’язане із вживанням соленої, копченої чи в’яленої риби, консервів домашнього приготування (особливо  м’ясних). Справа в тім, що збудник ботулізму розвивається в без кисневому середовищі   в герметично закритих консервах. Під час зберігання, особливо при кімнатній температурі, виділяє токсин. Дуже небезпечно, якщо середовище в консерві лужне, а не кисле. Сіль в концентрації  6-7 відсотків затримує токсиноутворення, а при концентрації більше 10 відсотків  - пригнічує повністю.

10:53 05.08.2019