Одеська область, Любашівський район

Головний спеціаліст з питань цивільного захисту,взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи інформує

Профілактика інфекційних захворювань та харчових отруєнь.

У літній період почастішали випадки виникнення спалахів гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь, пов'язаних з вживанням продуктів харчування та питної води, забруднених хвороботворними мікробами.

09:14 13.08.2019

ПРОФІЛАКТИКА БОТУЛІЗМУ!

Найчастіше це захворювання пов’язане із вживанням соленої, копченої чи в’яленої риби, консервів домашнього приготування (особливо  м’ясних). Справа в тім, що збудник ботулізму розвивається в без кисневому середовищі   в герметично закритих консервах. Під час зберігання, особливо при кімнатній температурі, виділяє токсин. Дуже небезпечно, якщо середовище в консерві лужне, а не кисле. Сіль в концентрації  6-7 відсотків затримує токсиноутворення, а при концентрації більше 10 відсотків  - пригнічує повністю.

10:53 05.08.2019

Про рівень небезпеки

Іноді можна зустріти статті, де зазначено що в регіоні оголошений жовтий (помаранчевий чи інший) рівень небезпеки.

11:10 02.04.2019

ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ПРИ ПОВОДЖЕННІ З ГАЗОМ.

Горіння нормальне, якщо полум’я стійке і блакитне. Якщо жовте і продовгувате, треба відрегулювати подачу повітря й очистити пальник. Перекривайте крани після користування будь-якими газовими приладами. При закритому крані риска на ньому повернута поперек труби.   ДЛЯ ВКЛЮЧЕННЯ ПЛИТИ:

16:23 25.03.2019

Пожежа

Щорічно внаслідок пожеж гине та страждає значна кількість людей. В дим та попіл перетворюються цінності на мільярди гривень.

08:46 15.03.2019