Одеська область, Любашівський район

Головний спеціаліст з питань цивільного захисту,взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи інформує

З 05.10.2020 року територію Любашівської ОТГ віднесено до регіону з «жовтим» рівнем епідемічної небезпеки.

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій протокол №34 від 01.10.2020 року , та рішення комісі ТЕБ  та НС Одеської ОДА №43 від 02 жовтня 2020 року, а також спільного позачергового засідання комісії ТЕБ і НС Любашівської РДА та Любашівської ОТГ Любашівський район  з 05.10.2020 року віднесено до регіону з «жовтим» рівнем епідемічної небезпеки відповідно до постанови  КМУ №641 від 22 липня 2020 року та передбачено ряд протиепідемічних обмежень

14:51 05.10.2020

Утримання прилеглої території в належному фітосанітарному стані.

Любашівська селищна рада у зв’язку із періодом масового цвітіння амброзії полинолистої та з метою недопущення розповсюдження цього небезпечного карантинного бур'яну, а також, у відповідності до вимог ЗУ «Про карантин рослин»,  Закону України «Про благоустрій населених пунктів», «Правил благоустрою території Любашівської селищної ОТГ», повідомляє землекористувачів та власників земельних ділянок,  керівників підприємств, організацій, а також суб’єктів підприємницької діяльності, фізичних осіб – підприємців, щодо обов’язкового утримання прилеглої території в належному фітосанітарному стані (викошувати амброзію полинолистну).

11:45 18.08.2020