Головний спеціаліст з питань цивільного захисту,взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи інформує

Правила поведінки на водоймах, коли крига ще надто тонка

Шановні громадяни, візьміть до уваги кілька порад щодо правил поведінки  на водоймах, коли крига ще надто тонка. Пам’ятайте про таке:    - виходити на лід можна тільки за стійкої морозної погоди при товщинні льоду не менше ніж 10 см в прісній воді та 15 см в солоній;     - переходити водойми потрібно в спеціально позначених і обладнаних для цього місцях;     - забороняється спускатися на лижах з крутого берега на неперевірений на міцність і товщину лід;     - забороняється збиратися на кризі великими групами в одному місці;     - не можна виходити на лід: у місці з’єднання річок; у випадку швидкої течії річки у цьому місці; за наявності вмерзлих у лід дошок, палиць та інших предметів; у випадку різного забарвлення льоду; під час сильного перепаду температури й потепління;     - не вживайте спиртні напої біля водойм;     - пильнуйте за дозвіллям дітей та пояснюйте їм небезпеку тонкої криги. Якщо з вами сталася надзвичайна подія, або ви стали свідком такої,- не зволікайте, телефонуйте до Служби порятунку за номером 101!

10:28 09.12.2020

Щодо недопущення занесення збудника африканської чуми свиней.

ОГОЛОШЕННЯ Любашівська селищна рада інформує, що 28 листопада 2020 року за межами населеного пункту села Кам'яні Савранського району на не зареєстрованій фермі зафіксовано спалах африканської чуми свиней. Проведено дії з ліквідації вогнища захворювання. Надаємо вам інформацію стосовно необхідних заходів щодо профілактики африканської чуми свиней у домогосподарствах діяльність яких пов'язана з вирощуванням, утриманням, реалізацією живих свиней. Для недопущення занесення збудника африканської чуми свиней в особистих господарствах:     1. Приміщення повинно бути закритим, без доступу сторонніх;     2. Перед входом обладнати дезкилимки, які регулярно зволожувати дезрозчином;     3. Заходити та доглядати за свинями треба у змінному одязі та взутті;     4. Приміщення де утримуються свині регулярно треба прибирати, проводити дезінфекцію, знищувати гризунів;     5. Не згодовувати свиням харчові відходи без попередньої термічної обробки (кип'ятіння понад ЗО хвилин);     6. Не використовувати для напування тварин воду з річок, що течуть через лісові масиви, де можуть знаходитись дикі кабани;     7. Не купувати м'ясні продукти на стихійних ринках;     8. Не купувати тварин у невстановлених для цього місцях, без супровідних ветеринарних та ідентифікаційних документів;     9. Забій тварин проводити лише після клінічного огляду державним лікарем ветеринарної медицини;     10. Без нагальної потреби не відвідувати регіони (населені пункти), де підтверджено наявність захворювання;     11 .У разі виникнення захворювання (загибелі) свиней, негайно інформувати фахівців державної служби ветеринарної медицини за місцем вашого проживання.

10:16 09.12.2020

Уряд погодив встановлення карантину “вихідного дня” та перехід до загальнодержавного “помаранчевого” рівня епіднебезпеки.

Кабінет Міністрів України погодив рішення щодо запровадження карантину “вихідного дня”, який діятиме з 14 листопада до 30 листопада 2020 року, а також підтримав перехід до загальнодержавного карантину з обмеженнями, які відповідають “помаранчевому” рівню епідеміологічної небезпеки. Про це під час брифінгу за підсумками засідання КМУ заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

08:30 12.11.2020

ЗАРАЗИТИСЯ COVID-19 МОЖНА НАВІТЬ ВІД ЛЮДИНИ ІЗ БЕЗСИМПТОМНИМ ПЕРЕБІГОМ ЗАХВОРЮВАННЯ.

У багатьох заражених COVID-19 є лише незначні симптоми ГРВІ. Особливо це характерно для ранніх стадій захворювання. Новим коронавірусом можна заразитися від людини, яка має лише незначний кашель, а в іншому не відчуває себе хворою.

08:47 11.11.2020