Одеська область, Любашівський район

Головний спеціаліст з питань цивільного захисту,взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи інформує

Любашівська селищна рада запрошує до участі в проєкті «Поліцейський офіцер громади».

Проєкт “Поліцейський офіцер громади” направлений на впровадження нового формату роботи дільничних офіцерів поліції, головною метою якого є поліцейська діяльність, орієнтована на громаду.

10:16 06.03.2020

Метеорологічні попередження по території України.

24 лютого у з'вязку з переміщенням активного циклону з заходу складні погодні умови: пориви вітру 17-22 м/с, вночі на Правобережжі, вдень в Україні сильний вітер 25-28 м/с; вночі в західних, північних областях, вдень на Лівобережжі значні опади (ІІ рівень небезпечності, помаранчевий). У Карпатах пориви вітру 25-30 м/с, вночі сильний вітер 40 м/с, сильна хуртовина, значний сніг, на дорогах ожеледиця. (ІІ рівень небезпечності, помаранчевий).

09:36 24.02.2020

Важлива інформація!

Інформуємо Вас про те, що 19 лютого 2020 року о 10.00 в залі засідань Любашівської районної ради (II поверх) відбудеться нарада з головами сільських та селищних рад, товаровиробниками, бджолярами, громадськими організаціями району, з питань організації роботи щодо недопущення випадків отруєння бджіл внаслідок застосування пестицидів та отрутохімікатів, реєстрації пасік та ведення бджільництва в Любашівському районі.

14:42 18.02.2020

Про ускладнення погодних умов по території Одеської області 6-8 лютого 2020 року.

У зв’язку зі зміщенням активного південного циклону через територію Одеської області 6-8 лютого 2020 року очікується ускладнення погодних умов: 6 лютого: вночі значний сніг. Вночі місцями хуртовина, снігові замети, місцями налипання мокрого снігу, ожеледь, ожеледиця. Вночі погіршення видимості під час опадів, 200-500 м. Вітер північний 17-22 м/с. Зниження температури повітря вночі до 2-7 морозу, вдень від 2 морозу до 3 тепла. 7-8 лютого: очікується подальше зниження температури повітря. Вночі 7 лютого 1-6 морозу, 8 лютого 5-10 морозу. Вдень 7 лютого від 4 морозу до 1 тепла, вдень 8 лютого 1-6 морозу. Ускладнення погодних умов відповідає І рівню небезпечності (жовтий). Такі погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту на дорогах і вулицях.

16:06 05.02.2020