Цивільний захист, оборонна та мобілізаційна робота

Уряд погодив встановлення карантину “вихідного дня” та перехід до загальнодержавного “помаранчевого” рівня епіднебезпеки.

Кабінет Міністрів України погодив рішення щодо запровадження карантину “вихідного дня”, який діятиме з 14 листопада до 30 листопада 2020 року, а також підтримав перехід до загальнодержавного карантину з обмеженнями, які відповідають “помаранчевому” рівню епідеміологічної небезпеки. Про це під час брифінгу за підсумками засідання КМУ заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

08:30 12.11.2020

ЗАРАЗИТИСЯ COVID-19 МОЖНА НАВІТЬ ВІД ЛЮДИНИ ІЗ БЕЗСИМПТОМНИМ ПЕРЕБІГОМ ЗАХВОРЮВАННЯ.

У багатьох заражених COVID-19 є лише незначні симптоми ГРВІ. Особливо це характерно для ранніх стадій захворювання. Новим коронавірусом можна заразитися від людини, яка має лише незначний кашель, а в іншому не відчуває себе хворою.

08:47 11.11.2020

Дбайте про належний протипожежний стан власних приміщень та дотримуйтесь правил пожежної безпеки у побуті.

Зазвичай, зі зниженням температурних показників кількість пожеж у житловому секторі збільшується. Головним винуватцем цього є використання громадянами саморобних або несертифікованих електрообігрівачів, а також порушення правил експлуатації пічного опалення. У зв'язку з цим Служба порятунку Одещини закликає громадян дбати про належний протипожежний стан власних приміщень та дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті. А саме:

10:38 05.11.2020