Цивільний захист, оборонна та мобілізаційна робота

Любашівська селищна рада запрошує до участі в проєкті «Поліцейський офіцер громади».

Проєкт “Поліцейський офіцер громади” направлений на впровадження нового формату роботи дільничних офіцерів поліції, головною метою якого є поліцейська діяльність, орієнтована на громаду.

10:16 06.03.2020

Метеорологічні попередження по території України.

24 лютого у з'вязку з переміщенням активного циклону з заходу складні погодні умови: пориви вітру 17-22 м/с, вночі на Правобережжі, вдень в Україні сильний вітер 25-28 м/с; вночі в західних, північних областях, вдень на Лівобережжі значні опади (ІІ рівень небезпечності, помаранчевий). У Карпатах пориви вітру 25-30 м/с, вночі сильний вітер 40 м/с, сильна хуртовина, значний сніг, на дорогах ожеледиця. (ІІ рівень небезпечності, помаранчевий).

09:36 24.02.2020

Важлива інформація!

Інформуємо Вас про те, що 19 лютого 2020 року о 10.00 в залі засідань Любашівської районної ради (II поверх) відбудеться нарада з головами сільських та селищних рад, товаровиробниками, бджолярами, громадськими організаціями району, з питань організації роботи щодо недопущення випадків отруєння бджіл внаслідок застосування пестицидів та отрутохімікатів, реєстрації пасік та ведення бджільництва в Любашівському районі.

14:42 18.02.2020