Манекени-школярі задля безпеки

В Любашівській ОТГ реалізовано проект-переможець Громадського бюджету 2020 року. Автор проекту-Ірина Вужиловська.
Безпека руху дітей – понад усе, особливо коли ти мама двох школярів”, – пояснює свій задум  Ірина.
        Зовні манекени  схожі на школярів, які збираються перейти дорогу. Фігури в оранжевому одязі точно привертатимуть увагу водіїв і вони будуть обачнішими там, де пішоходами є саме діти.
      Дякуючи підтримці мешканців в голосуванні, проект вдалося втілити в життя.
 Попереджувальні фігури встановиили працівники комунального підприємства «Зеленбуд» на двох пішохідних переходах неподалік навчальних закладів в смт Любашівка.
     На наплічниках-муляжах великими літерами написано “Увага”.   Манекени добре помітні й темної пори. Вони виготовлені зі скловолокна і відбивають світло.Яскраві фігурки пішоходам до вподоби. Вони фотографуються з «хлопчиками» і роблять селфі. Запитують, коли будуть «дівчатка». Не було нарікань і з боку водіїв. Навпаки – кажуть, що таких фігурок треба встановлювати якомога більше, на кожній «зебрі».