КП "Джерело-Комунсервіс"

Пояснювальна записка щодо причин та необхідності коригування тарифів на централізоване водопостачання для КП «Джерело-Комунсервіс»

09:03 07.09.2021

Повідомлення про інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги

На виконання п. 2 розділу ІІ «Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 р. №130, КП «Джерело-Комунсервіс» повідомляє про розробку та винесення на публічне обговорення проєкту рішення  «Про  коригування тарифів на централізоване водопостачання для КП «Джерело-Комунсервіс».

08:59 07.09.2021