A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Любашівська громада
Одеська область, Любашівський район

Новини

Любашівська селищна ОТГ перемогла у конкурсі “Малі міста – великі враження” з проектом фестивалю "Любашівка - столиця української ковбаси".

Любашівська селищна ОТГ перемогла у конкурсі “Малі міста – великі враження” з проектом фестивалю "Любашівка - столиця української ковбаси". Любашівська селищна ОТГ Одеської області здобула перемогу у конкурсі культурно-мистецьких проектів “Малі міста — великі враження”, які реалізуються у 2019 році на умовах співфінансування з державного бюджету. Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 липня, проекти-переможці отримають кошти на умовах співфінансування на проведення своїх заходів. Розробка проекту фестивалю Любашівської ОТГ відбувалася за допомоги Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, у рамках створення стратегії розвитку громади. Запрошуємо на фестиваль "Любашівка - столиця української ковбаси", який відбудеться 28-29 вересня 2019 року в Любашівській селищній ОТГ.  

20:20 18.07.2019

Школа управління проектним циклом.

В Одеському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми “U-LEAD з Європою” та Мінрегіону України, головний спеціаліст з економічних питань та інвестицій фінансового відділу Любашівської селищної ОТГ Шишкевич Наталія приймає участь у дводенній Школі управління проектним циклом для проектних менеджерів об'єднаних громад Одещини.

19:13 16.07.2019

12 липня 2019 року голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов на запрошення виконавчої дирекції Одеського регіонального відділення Асоціації міст України,в рамках проекту “Пульс“, прийняв участь у Прес-турі в Яськівську сільську ОТГ

12 липня 2019 року голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов на запрошення виконавчої дирекції Одеського регіонального відділення Асоціації міст України,в рамках  проекту “Пульс“, прийняв участь у Прес-турі в  Яськівську сільську ОТГ  Біляївського району на тему: «Перші кроки після об’єднання. Плани на майбутнє».  

17:40 13.07.2019

Начальник відділу з питань освіти, культури, спорту та молодіжної політики Любашівської селищної ОТГ Олександр Байрак приймає участь у семінарі "Реформа освіти в умовах децентралізації".

Начальник відділу з питань освіти, культури, спорту та молодіжної політики Любашівської селищної ОТГ Олександр Байрак приймає участь у семінарі "Реформа освіти в умовах децентралізації" в Одеському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

10:39 11.07.2019

Головний бухгалтер Любашівської селищної ОТГ Вальчук Людмила 9-10 липня прийняла участь у тренінгу «Застосування ґендерно орієнтованого підходу в бюджетному процесі об’єднаних територіальних громад».

Головний бухгалтер Любашівської селищної ОТГ Вальчук Людмила 9-10 липня прийняла участь у тренінгу «Застосування ґендерно орієнтованого підходу в бюджетному процесі об’єднаних територіальних громад» для фінансистів об’єднаних територіальних громад Одещини в Одеському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

08:20 11.07.2019

Спеціалістами відділу  містобудування, житлово-комунального господарства, з питань земельних відносин  Любашівської селищної ОТГ відпрацьовано заяви та скарги, які надійшли від жителів громади.

Спеціалістами відділу  містобудування, житлово-комунального господарства, з питань земельних відносин  Любашівської селищної ОТГ відпрацьовано заяви та скарги, які надійшли від жителів громади. До порушників Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Закону України «Про відходи», Правил благоустрою території об’єднаної територіальної громади Любашівської селищної ради вжиті адмінзаходи.

10:30 10.07.2019

Посилення ефективності між секторального реагування та взаємодії у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі.

Спеціаліст 1 категорії з соціальної роботи Любашівської селищної ОТГ Бондаренко Ольга приймає участь у дводенному тренінгу (09-10 липня 2019 року) за темою:«Посилення ефективності між секторального реагування та взаємодії у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі», організований представництвом Фонду ООН у галузі народонаселення з метою зміцнення потенціалу міжвідомчої взаємодії у питаннях профілактики та протидії насильству за ознакою статі та домашньому насильству і налагодження механізму надання допомоги постраждалим особам.

09:33 10.07.2019

Про проведення дослідження на виконання заходів, визначених розпорядженням КМУ від 22.05.2019 № 355.

22 травня 2019 року розпорядженням Кабінету Міністрів України № 355 було затверджено план заходів щодо реалізації Концепції реформування системи забезпечення населення культурними послугами (далі - План заходів), яким визначено заходи для реалізації завдань Концепції, строки їх реалізації, відповідних виконавців та індикатори виконання за кожним із заходів.

11:56 09.07.2019

БЕЗКОШТОВНИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВЕБІНАР: "НОВЕ ЗАКОНОДАВСТВО В СФЕРІ ЖКГ-2019".

10 та 11 липня 2019 року з 10 до 17 години відбудеться безкоштовний Всеукраїнський вебінар за участі розробників нормативно-правових актів в галузі ЖКГ, представників Мінрегіону та НКРЕКП, підприємств галузі, а також членів та експертів Громадської ради при Мінрегіоні.

16:54 08.07.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь