A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Любашівська громада
Одеська область, Любашівський район

Новини

Любашівська селищна ОТГ нагадує про чинність Закону України "Про запобігання та протидію домашньому насильству".

       Любашівська селищна ОТГ нагадує про чинність Закону України "Про запобігання та протидію домашньому насильству" від 07.01.2018 року, яким передбачено серед спеціальних заходів щодо протидії домашньому насильству, терміновий заборонний припис стосовно кривдника та обмежувальний припис стосовно кривдника. Детально про суть кожного припису та різницю між ними роз’яснено нижче у інфографіці.

14:03 13.09.2019

«Дорожня карта» для осіб, що постраждали від домашнього насильства, насильства за ознакою статі та торгівлі людьми.

Якщо Ви постраждали від домашнього насильства, насильства за ознакою статі  та торгівлі людьми, зверніть увагу на телефони «гарячих» ліній та адреси, за якими можна звернутись за допомогою постраждалим дорослим та дітям у Любашівській селищній ОТГ.

14:01 13.09.2019

Листи-роз'яснення щодо вимог законодавства в питанні укладення договорів на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання.

На запити Любашівської селищної ради до Департаменту житлово-комунального господарства Одеської облдежадміністрації, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послу (НКРЕКП), та до АТ "Одесагаз", отримані офіційні листи-роз'яснення щодо вимог законодавства в питанні укладення договорів на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання.

13:28 13.09.2019

Виконання заходів щодо збереження життя та здоров’я дітей в громаді.

За дорученням Геннадія Павлова 12.09-13.09.2019 р. відділом з питань соціальної політики Любашівської селищної ОТГ проведено роботу по виконанню заходів щодо збереження життя та здоров’я дітей в об’єднаній територіальній громаді. Було обстежено умови проживання  50 дітей, які виховуються в 13 багатодітних, малозабезпечених  сім’ях, сім’ях опікунів, піклувальників. В зв’язку з наближенням холодів та опалювального сезону з батьками дітей та особами, які їх замінюють,  проведено інструктаж з пожежної техніки безпеки. Працівниками відділу розроблено Правила пожежної безпеки у побуті, які вручено особам, які обстежувалися, під підпис.

12:52 13.09.2019

Участь у засіданнях.

Голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов 11.09.2019 року прийняв участь у черговому розширеному засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Любашівської районної державної адміністрації та засіданні регіонального оперативного штабу з підготовки об’єктів житлово- комунального, паливно-енергетичного господарства та соціально-культурної сфери Одеської області до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

15:02 11.09.2019

Шановні жителі Любашівської селищної об’єднаної територіальної громади!

З метою забезпечення прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на сімейне виховання, Любашівська селищна рада пропонує своїм жителям стати кандидатами у патронатні вихователі, усиновлювачі, прийомні батьки, батьки-вихователі,опікуни, піклувальники.

16:13 10.09.2019

10 вересня 2019 року проведено чергове засідання виконавчого комітету Любашівської селищної ОТГ.

У вівторок, десятого вересня, проведено чергове засідання виконавчого комітету Любашівської селищної ОТГ. Засідання провів Любашівський селищний голова Геннадій Павлов спільно з керуючою справами (секретарем) виконавчого комітету Наталією Бобошко.

15:59 10.09.2019

Участь у відео - селекторній нараді Одеської обласної державної адміністрації.

Голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов разом з головою Любашівської РДА Віталієм Лабушем, головою Зеленогірської селищної ОТГ Олексієм Стоцьким, керівниками структурних підрозділів Любашівської ОТГ та Любашівської РДА прийняли участь у відео - селекторній нараді Одеської обласної державної адміністрації щодо збереження життя та здоров’я дітей в регіоні.

15:16 10.09.2019

В селищі Любашівка Любашівської ОТГ виконані роботи по капітальному ремонту дорожнього покриття по вул. Матросова від вул. Мирна до вул. Тельмана.

Відповідно до Плану соціально-економічного розвитку Любашівської селищної ОТГ на 2019-2021 роки в селищі Любашівка Любашівської ОТГ виконані роботи по капітальному ремонту дорожнього покриття по вул. Матросова від вул. Мирна до вул. Тельмана.

09:14 10.09.2019

Участь у засіданні Громадської ради при Любашівській РДА за темою: "Осінь з ароматом диму".

За дорученням Геннадія Павлова спеціаліст 1 категорії з питань ЖКГ відділу  містобудування, житлово-комунального господарства, з питань земельних відносин Альона Авдулова прийняла участь у засіданні Громадської ради при Любашівській РДА по питанню: осінь з ароматом диму.

14:18 09.09.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь