В Любашівській селищній ОТГ розпочато підготовку до проведення фестивалю "Любашівка - столиця української ковбаси"

Дата: 31.07.2019 15:45

30 липня 2019 року за участю радників Одеського центру місцевого самоврядування Програми “U-LEAD з Європою” Євгенії Генової та Віктора Бондарука, начальника відділу культури Любашівської РДА Алли Гайдайчук, головного спеціаліста з економічних питань та інвестицій фінансового відділу Любашівської селищної ОТГ Наталії Шишкевич проведено нараду щодо  підготовки до проведення фестивалю "Любашівка - столиця української ковбаси", який відбудеться 28-29 вересня 2019 року в смт Любашівка.

Нагадуємо, що Любашівська селищна ОТГ Одеської області здобула перемогу у конкурсі культурно-мистецьких проектів “Малі міста — великі враження”, які реалізуються у 2019 році на умовах співфінансування з державного бюджету. Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 липня, проекти-переможці отримають кошти на умовах співфінансування на проведення своїх заходів.