День незалежності України в Любашівській селищній ОТГ.
До Дня незалежності України в смт Любашівка та старостинських округах були проведено урочисті заходи:
-віддання належної шани усім захисникам України;
-вшанування пам'яті загиблих хвилиною мовчання, висловлення поваги та подяки тим, хто нині відстоює суверенітет країни;
-відкриття дошки пошани нового формату під назвою «Гордість Любашівщини», яку в цьому році представлено лише в одній номінації - "Захисники Вітчизни" представники районних громадських організацій ветеранів, афганців, чорнобильців та учасників АТО/ООС про що і отримали відповідні Посвідчення.
До участі у заходах з відзначення Дня Незалежності України були залучені люди, що досягли успіху в різних сферах життя та були відзначенні відповідними грамотами та подяками, ветерани АТО/ООС, представники родин загиблих учасників бойових дій Любашівської селищної об’єднаної територіальної громади.