Зустріч з керівниками фермерських господарств Любашівської громади.

Дата: 31.01.2020 15:18

Фото без описуЗа участю секретаря Любашівської ОТГ Людмили Мокряк відбулась зустріч начальника Любашівського ВП Балтського ВП ГУНП Одеської області Мазуренка Олександра та начальниці Любашівської ДПІ Подільського управління ГУ ДФС в Одеській області Грекул Інни з керівниками фермерських господарств Любашівської громади.

Мазуренко Олександр доповів про результати роботи Любашівського відділу поліції за минулий рік, ознайомив присутніх з новинками в сфері безпеки, порекомендував користуватись сучасними засобами охорони майна, запевнив в готовності до вирішення проблемних питань та швидкого реагування відділу поліції на заяви та повідомлення про кримінальні, адміністративні правопорушення.

Грекул Інна ознайомила з новинками в оподаткуванні,  нагадала про обов’язкове отримання ліцензії для зберігання палива на території фермерського господарства.

Людмила Мокряк від імені голови ОТГ Геннадія Павлова висловила подяку керівникам фермерських господарств  за своєчасну сплату податків та разом з начальником фінансового відділу Оленою Вітвіцькою розповіли про плани на майбутнє громади.