04 лютого голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов прийняв участь у засіданні організаційного комітету з підготовки та проведення в районі заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав.

Дата: 06.02.2020 10:44

Фото без опису04 лютого голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов та начальник відділу з питань соціальної політики Світлана Чолак прийняли участь у засіданні організаційного комітету з підготовки та проведення в районі заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав.
Присутні на засіданні оргкомітету висловили свої пропозиції, зауваження та доповнення до орієнтовного плану заходів. Найголовнішим завданням має бути проведення запланованих заходів на такому рівні, щоб кожен воїн, родини полеглих, дійсно відчули увагу з боку органів влади та турботу в оцінці їх подвигів і заслуг.
Вирішено провести урочистості та святковий концерт 14 лютого, про що буде додатково повідомлено в Анонсі в засобах масової інформації.