Участь у відео-селекторній нараді Одеської обласної державної адміністрації та позачерговому засіданні районної комісії ТЕБ та НС.

Дата: 20.03.2020 08:13

Фото без опису18 березня голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов прийняв участь у відео-селекторній нараді Одеської обласної державної адміністрації, на якій розглядались питання про стан дошкільної освіти в Одеській області, про проблемні питання використання субвенцій з державного бюджету для виплати компенсації на придбання житла для деяких пільгових категорій населення, у тому числі для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, щодо організації дистанційної форми роботи в умовах карантину, щодо заходів протидії поширення гострої респіраторної хвороби спричиненої короновірусом Covid-19.
Після селектору проведено позачергове засідання районної комісії ТЕБ та НС, на якому прийнято рішення про закриття в Любашівському районі всіх закладів, установ та інших місць скупчення людей незалежно від форм власності, крім аптек, банків, продуктових магазинів.