76-а річниця визволення Любашівського району від німецько-фашистських загарбників.

Дата: 30.03.2020 12:49

Колективом Любашівської селищної ОТГ було покладено квіти до Меморіалу Слави в селищі Любашівка до 76-ї річниці визволення Любашівського району від німецько-фашистських загарбників.Фото без описуСкільки б часу не минуло, безсмертним завжди буде подвиг переможців, які відстояли незалежність свого краю, принесли свободу її народу. Ні біль кривавих втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час, адже пам’ять про подвиги наших батьків, дідів, братів і сестер та вдячність за життя на вільній землі не мають історичного терміну давності – вони вічні.