Любашівська громада
Одеська область, Подільський район

Голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов 07 квітня 2020 року прийняв участь у селекторній нараді Одеської ОДА.

Дата: 07.04.2020 13:59
Кількість переглядів: 805

Фото без описуГолова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов прийняв участь у селекторній нараді Одеської ОДА.

Порядок денний:

  1. Про забезпечення медичних закладів області тестами полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) з виявлення коронавірусної інфекції.
  2. Про оптимізацію збору інформації та можливості створення єдиного реєстру щодо боротьби з коронавірусною інфекцією.

Фото без описуФото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних