Любашівська селищна об’єднана територіальна громада нагадує про можливість взяти участь у конкурсі проєктів в рамках Громадського бюджету.

Дата: 03.06.2020 09:47

Громадський бюджет– це частина бюджету громади, з якого здійснюється фінансування заходів, виконання робіт та надання послуг, визначених безпосередньо мешканцями територіальної громади та оформлених відповідно проєктних пропозицій, які стали переможцями конкурсу.
Проєкти для фінансування за рахунок коштів Громадського бюджету можуть подавати громадяни України віком від 16 років.
Бюджет конкурсу: 400 тисяч гривень.
Бюджет одного великого проекту : від 100,0-200,0 тисяч гривень.
Бюджет одного малого проекту : до 50,0 тисяч гривень.
Для подачі проєкту залишилось 13 днів, поспішайте перейти за посиланням https://budget.e-dem.ua/5123355100 та реалізуйте свою давню мрію.
У разі виникнення питань звертайтесь за телефоном: 2-22-10.