Відкрито новий шкільний автобусний маршрут в селищі Любашівка.

Дата: 22.09.2020 14:58

Фото без описуСьогодні, 22 вересня, секретар Любашівської селищної ради Людмила Мокряк та начальник відділу з питань освіти, культури, спорту та молодіжної політики Любашівської селищної ОТГ Олександр Байрак відкрили новий шкільний автобусний маршрут в селищі Любашівка.

Працівниками комунальної установи «Зеленбуд» Любашівської селищної ради заздалегідь було встановлено  дві автобусні зупинки: на перехресті вулиць Володимира Князя і Джерельна та на вулиці Джерельній. При очікуванні шкільного автобуса діти зможуть сховатися від сонця, дощу чи вітру під захист сучасних конструкцій, обладнаних лавками для сидіння.

Рішення запровадити додатковий маршрут саме для школярів цього  мікрорайону приймали на прохання батьків.

Сподіваємося, що мешканці громади бережливо будуть ставитися до  майна, а саме: до зупинок і до шкільного автобуса: не обмальовувати, не ламати, як це на жаль, часто буває, щоб зберегти те, що вже маємо, адже автобусна зупинка та шкільний автобус - це зручно, безпечно і затишно.

Звертаємо Вашу увагу, що автобус, який забезпечуватиме підвіз учнів та педагогічних працівників до  закладів освіти відповідає усім вимогам безпеки для перевезення дітей, має додаткові рівні безпеки, обмеження у швидкості руху, звукову і світлову сигналізацію, комфортні сидіння, зручні сходинки. Тож дітям створені всі умови, щоб комфортно дістатися до  навчального закладу для отримання знань.