Порядок денний 23 позачергової сесії, яка відбудеться 17.11.2020 року.

Дата: 16.11.2020 09:55

ОРІЄНТОВНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про  внесення  змін  до  рішення  Любашівської  селищної  ради  від  20.12.2019 року  №739 «Про  затвердження  структури   та чисельності  апарату селищної  ради  на 2020 рік».

Доповідач: Вітвіцька  О.Л.-начальник  фінансового  відділу селищної  ради.

2.Про створення фінансового управління  Любашівської  селищної ради,  затвердженння Положення  про  фінансове  управління  та  вжиття  заходів щодо  його  державної  реєстрації.

Доповідач: Вітвіцька  О.Л.-начальник  фінансового  відділу селищної  ради.

3.Про затвердження  актів  передачі  зі  спільної  власності  територільних громад  сіл, селищ  Любашівського  району  у  комунальну  власність  Любашівської  селищної  об’єднаної  територіальної громади Бобрицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Любашівського  району  Одеської області;  Бобрицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Дошкільного навчального закладу Бобрицький Перший ясла-садок «Сонечко» Любашівської районної ради Одеської  області; Дошкільного  навчального закладу Янішівський  ясла-садок «Ромашка» Любашівської районної ради  Одеської області; Дошкільного  навчального закладу  Бобрицький  ясла-садок «Струмочок» Любашівської   районної   ради Одеської області.

Доповідач: Байрак О.В.-  начальник   відділу  освіти,  культури, спорту,молодіжної політики  селищної ради

4.Про  вступ до  складу  засновників  та зміну  Статутів   в  новій  редакції Бобрицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №1 Любашівського  району  Одеської області;  Бобрицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Дошкільного навчального закладу Бобрицький Перший ясла-садок «Сонечко» Любашівської районної ради Одеської  області; Дошкільного  навчального закладу Янішівський  ясла-садок «Ромашка» Любашівської районної ради  Одеської області; Дошкільного  навчального закладу  Бобрицький  ясла-садок «Струмочок» Любашівської   районної   ради Одеської області.

Доповідач: Байрак О.В.-  начальник   відділу  освіти,  культури, спорту, молодіжної політики  селищної ради

5. Про надання  згоди  на  прийняття у комунальну  власність  Любашівської  селищної об’єднаної  територіальної громади об’єктів зі  спільної  власності  територіальних громад сіл та селищ  Любашівського району

Доповідач: Крихта  Є.В.- начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства селищної ради

Співдоповідач: Фомін Д.А.- в.о.головного  лікаря КНП «Любашівська  центральна  районна лікарня».

Співдоповідач: Ратушняк  Г.П.-головний лікар КНП «Любашівський  ЦПМСД».