Про проект з Британською Радою

Дата: 18.01.2021 10:51

Ми-молода,амбітна громада,яка створена у 2018 році.Намагаємося впевнено крокувати в ногу з часом,заявляючи про себе хорошими справами.,бажанням жити по-новому і працювати для людей.

Тож коли надійшла пропозиція щодо участі у пілотному впровадженні системи Розумна Взаємодія в громаді від представників Британської Ради в Україні,ми надіслали лист-зацікавленості .

Слідуючим кроком стало ознайомлення із онлайн навчальним курсом на edu.gurtom.mobi.

Далі було впровадження  проектів-підчинг.Як це відбувалося?

Додатково проінформували мешканців про можливість взяти учать у написанні проєктів соціальної дії і отримати грантові кошти на його реалізацію.Загальний бюджет конкурсу склав-150  000 грн на умовах співфінансування(100 00 грн-кошти бюджету нашої громади,50 000 грн-кошти Британської Ради.)Вартість 1 проєкту-до 30 000 грн.

Зацікавлені учасники пройшли навчання ,свої ідеї змогли перетворити на  проекти(в цьому допомогли  досвідчені тренери-фасилітатори ,які провели 3-х денне навчання).

Далі всі учасники  представили свої проекти в форматі пітчингу(коротка презентація-до 3-х хв)перед членами комісіІ,яка складалася з педставників громади та членів Британської Ради.

З 10 ПРЕДСТАВЛЕНИХ ПРОЕКТІВ ,6-ПЕРЕМОЖЦІВ.