Прийняли участь в селекторній нараді Одеської ОДА

Дата: 01.06.2021 15:13

01 червня керівники структурних підрозділів Любашівської селищної ради разом з секретарем Любашівської селищної ради Людмилою Мокряк прийняли участь в селекторній нараді яку провів голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький.

Головам райдержадміністрацій та головам громад Одеської області дані ряд доручень на виконання щодо стану використання освітньої субвенції та залишків освітньої субвенції, про прийняття Одеською ОДА функцій з управління майном та про особливості оренди державного майна, про результати проведення моніторингу діяльності сільських, селищних, міських голів територіальних громад області.