Дата: 11.06.2021 11:53

Обгрунтування: Відновлення елементів благоустрою - капітальний ремонт тротуару по вул. Володимира Князя в смт Любашівка Любашівської селищної ради Одеської області код 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник».

Кількість та місце поставки товарів або обсяг і місце виконання робіт чи надання послуг: Кількість - 1 роб., місце поставки товарів - 66502, Одеська обл., смт Любашівка, вул. Володимира Князя. Строк поставки товарів, виконання робіт, надання послуг: до 31.12.2021 року включно.

Умови оплати:

підприємствами і

мають відношення

громадянами, при яких

Оплата здійснюється після того, як постачальник виконає роботи, підтвердженням є акт виконаних робіт

до неї, складаються українською мовою. Категорія замовника передбачена п.1 ч.4 ст.2 Закону, а саме: орган місцевого самоврядування.

оплата вартості товару здійснюється безпосередньо під час отримання його адресатом.

Очікувана вартість предмета закупівлі: 1482005,00 грн.

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: Відновлення елементів благоустрою - капітальний ремонт тротуару по вул. Володимира Князя в смт Любашівка Любашівської селищної ради Одеської області  код 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»

Замовник самостійно визначає необхідні технічні характеристики предмета закупівлі виходячи зі специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням законодавства.

45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Відновлення елементів благоустрою - капітальний ремонт тротуару по вул. Володимира Князя в смт Любашівка Любашівської селищної ради Одеської області)

Об'єми робіт

Найменування робіт і витрат

Одиниця