Привітання з Днем пасічника

Дата: 19.08.2021 12:13

Шановні жителі Любашівської селищної  територіальної громади!

Вітаю Вас з Яблучним Спасом, а пасічників із їхнім професійним святом!

Мед – це крапелька сонця на тарілці. Він не лише незамінний продукт харчування, а й чудові ліки від багатьох недуг. Тому ми всі з великою вдячністю і повагою ставимося до працівників бджільницької галузі, до вашої нелегкої кропіткої праці.

Велика подяка вам за наполегливість, вірність народним традиціям, любов до своєї землі. Нехай добробут, радість творчості, відчуття гармонії з природою стануть винагородою всім бджолярам  за терпіння та працю.

Бажаю, щоб у такий святковий день Преображення Господнього ваші серця наповнилися добротою, любов’ю, негаразди та лихо минали вас! Нехай це світле подвійне свято надихає жителів нашої громади на добрі справи, наповнює серця любов’ю ближніх, дарує здоров’я, мир, сімейний затишок і добробут.

З  повагою,

Любашівський селищний голова                                                       Павлов Г.А.