Пенсії та соціальні виплати виплачуються вчасно та без жодних затримок

Дата: 05.03.2022 18:12

ПЕНСІЇ ТА СОЦІАЛЬНІ ВИПЛАТИ МЕШКАНЦЯМ ОДЕЩИНИ НАРАХОВУЮТЬСЯ ВЧАСНО ТА БЕЗ ЖОДНИХ ЗАТРИМОК

Україна забезпечує всі соціальні виплати, передбачені до початку війни. Мінсоцполітики готово здійснювати безперебійні виплати соціальної допомоги під час воєнного стану. Пенсійний фонд вже здійснив перерахунки пенсій за 14 березня включно.

"Надати підтримку уразливим категоріям населення в умовах бойових дій в країни  –  важливий обов'язок держави. Пенсії та соціальні виплати мешканцям Одещини нараховуються вчасно та без жодних затримок. Міністерство соціальної політики з початку березня перерахувало кошти в регіони. Це 4,8 млрд грн на виплату допомог та понад 5 млрд на виплату пільг та субсидій", - розповіла Світлана Фабрикант, заступник голови Одеської обласної державної адміністрації, -   «Якщо ви не можете отримати відповідні виплати за місцем проживання – вашу виплату буде переведено за місцем вашого фактичного перебування. Для цього необхідно звернутись до Пенсійного фонду України (особисто, телефоном або через електронний кабінет) або на гарячу лінію Укрпошти та повідомити про зміну місця проживання і бажання отримати виплати грошовим переказом».

2 березня 2022 року до Департаменту соціальної та сімейної політики ООВА по державній програмі 2501030 "Виплата деяких видів допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплату послуг окремим категоріям населення" надійшли кошти на загальну суму 297 607 989,00 грн.,      по таким видам допомог:
- допомога особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, яка потребує постійного стороннього догляду, на догляд за нею;
- державна допомога сім'ям з дітьми;
державна соціальна допомога малозабезпеченим сім'ям;
- тимчасова державна  допомога  дітям,  батьки  яких  ухиляються  від  сплати аліментів;
- державна соціальна допомога особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю;
- допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях;
- державна соціальна допомога на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам;
- послуги патронатного вихователя, виплата соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя та здійснення видатків на сплату за патронатного вихователя єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування;
- державна соціальна допомога особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю;
- державна соціальна допомога на догляд;
тимчасова державна соціальна допомога непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату;
- щомісячна компенсаційна виплата непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку;
- відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років „муніципальна няня”;
- виплата одноразової грошової допомоги на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до навчального року.

Кошти надійшли до районів Одеської області 3 березня 2022 року на загальну суму 297 607 989,00 грн. у повному обсязі.
Також, 2 березня 2022 року до Департаменту соціальної та сімейної політики ООВА по державній програмі "Виплата пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у грошовій формі" надійшли кошти на загальну суму 140 883 893,00 грн., по таким видам допомог:
-          виплата субсидій на оплату житлово-комунальних послуг;
-          виплата пільг на оплату житлово-комунальних послуг;
-          виплата субсидій на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу;
-          виплата пільг на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу.

Кошти надійшли до районів 3 березня 2022 року на загальну суму 140 883 893,00 грн. у повному обсязі.