Здійснюється пошук потерпілих та свідків з числа мешканців Донецької та Луганської областей

Дата: 14.04.2022 08:53

Головним управлінням СБ України в Донецькій та Луганській областях в рамках досудових розслідувань кримінальних проваджень щодо злочинної діяльності російських окупаційних військ рф та контрольованих ними терористичних організації т.зв. «л/днр» здійснюється пошук потерпілих та свідків з числа мешканців Донецької та Луганської областей. З вказаною метою, для всіх громадян, які бажають повідомити про вищевказані факти та обставини, на базі слідчих відділів ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях створено гарячі телефонні лінії (виключно через можливості мессенджерів «WhatsApp», «Viber», «Telegram» та «Signal»):

- по Донецькій області за номером +38066-846-83-31;

- по Луганській області за номером +38066-846-81-54.