ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ

Дата: 25.11.2022 14:36

Враховуючи ситуацію в країні, Президент України Володимир Зеленський оголосив про розгортання по всій країні нового проекту підтримки людей - «Пунктів Незламності».

В разі аварійного відключення електроенергії більш ніж на 24 години, Пункти Незламності стануть острівком безпеки, стабільності, тепла та нашої єдності, які функціонуватимуть цілодобово і безкоштовно для тимчасового перебування.

В смт Любашівці Пункти Незламності розташовані на базі дитячого закладу «Сонечко» за адресою вул. Шкільна, 20 (Мічуріна) та на базі підрозділу ДСНС за адресою вул. Зоряна,17.

Пункт Незламності передбачає тимчасове перебування людей, які в разі тривалого відключення електроенергії більше ніж 24 годин зможуть підзарядити телефони, зігрітися, відпочити. Там передбачені усі базові послуги - електрика, зв’язок, тепло, вода, аптечка.

В населених пунктах Пункти обігріву облаштовані та працббть в адмінбудівлях старостатів з 08.00 до 17.00 год, крім вихідних днів.

З усіх питань звертайтеся на цілодобову гарячу лінію Любашівської селищної ради 2-23-01, підрозділу ДСНС 2-11-00, поліції 2-12-73