Любашівська громада провела в останню путь Героя – Олександра МАКСИМЕНКА

Дата: 10.10.2023 15:12

Сьогодні, 10 жовтня 2023 р. Любашівська  громада з гірким сумом, болем та слізьми попрощалася із мужнім Захисником, вірним Сином УкраїниОлександром Дмитровичем МАКСИМЕНКОМ, який помер 24 вересня під час лікування у військовому госпіталі від гострої серцевої недостатності.

Сотні мешканців громади проводжали траурний кортеж із домовиною Олександра до його останнього місця спочинку. Прощалися з полеглим Захисником односельчани, рідні, військові, духівництво, керівництво громади і всі небайдужі, які прийшли віддати шану й схилити голови за найвищу жертву нашого земляка - за майбутнє України.

Завдяки йому та таким як він, що не вагаючись та не роздумуючи пішли захищати Батьківщину від російського агресора ми виборюємо мирне життя та в надійному тилу виховуємо дітей, підтримуємо армію, забезпечуємо життєдіяльність громади.

Вічна пам’ять про Олександра залишиться в наших серцях, в історії громади, в історії нашої країни!

Слава Герою!

Слава Україні!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису