Дата: від до Скинути

26 квітня 2024 року в медіацентрі Любашівської публічної бібліотеки, Любашівський селищний голова Геннадій Павлов зустрівся з представниками Любашівської громадської організації „Союз Чорнобиль України” аби дізнатися про найбільш болючі проблеми та за «круглим столом» визначити шляхи їх вирішення.

11:51 26.04.2024

До 38-ї річниці Дня Чорнобильської трагедії

26 квітня 2024 року, члени Любашівської громадської організації „Союз Чорнобиль України”, жителі селища Любашівка, громадськість, керівники та працівники Любашівської селищної ради прийняли участь у покладанні квітів до пам’ятника ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС з нагоди  38-ї річниці Дня Чорнобильської трагедії..

11:48 26.04.2024

Застосування штрафних санкцій за порушення правил сплати (перерахування) узгоджених сум грошових зобов’язань

Головне управління ДПС в Одеській області повідомляє, що у разі несплати платником податків узгодженої суми грошового зобов’язання протягом строків, визначених Податковим кодексом України (із змінами, далі – ПКУ), передбачена відповідальність у вигляді штрафу в розмірах, встановлених статтею 124 ПКУ.

10:24 25.04.2024

Дуже важливо, щоб усі наші домовленості з Президентом Байденом були реалізовані на сто відсотків – звернення Президента Володимира Зеленського 24 квітня 2024 року - 19:38

10:19 25.04.2024