Одеська область, Любашівський район

Новини

21 травня 2019 р. в Любашівській селищній ОТГ відбувся  семінар для представників багатоповерхових будинків Проекту «Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень». Проект діятиме на місцевому рівні по всій країні, допомагаючи створювати нові об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), а також сприяючи зміцненню потенціалу як новостворених, так й існуючих ОСББ, які в подальшому зможуть розробити власні проекти з підвищення енергоефективності та подати заявку на фінансування до Фонду енергоефективності України. Мета заходу: інформування мешканців про можливості управління багатоквартирними будинками, та здійснення заходів з енергоефективності.

12:17 21.05.2019

Завершено роботи по капітальному ремонту дорожнього покриття по вул. Володимира Князя в смт Любашівка Одеської області.

В Любашівській селищній ОТГ завершено роботи по капітальному ремонту дорожнього покриття по вул. Володимира Князя в смт Любашівка Одеської області.

09:50 21.05.2019

Участь у селекторній нараді.

20 травня 2019 року Любашівський селищний голова Геннадій Павлов та головний спеціаліст з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи Любашівської селищної ради Алексєєнко Сергій прийняли участь  у селекторній нараді з головами районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад та міськими головами міст обласного значення під головуванням заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Віталія Свічинського.

16:09 20.05.2019

Участь у семінарі регіонального представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.

Голова Любашівської ОТГ Геннадый Павлов 17 травня 2019 року прийняв участь у семінарі регіонального представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні щодо Програми сприяння підвищення енергоефективності об’єднаних територіальних громад України за адресою: м. Подільськ, вул. Соборна 141. В програмі семінару: Технічні особливості проектів у сфері ЕЕ та ВДЕ: утеплення пінопластом та ватою окремих частин та всієї будівлі, енергетичні аудити, заміна вікон, твердопаливні котли, пелети (у тому числі з соломи), енергетичні культури, СЕС, ВЕС, біогазові установки, зелений тариф, малі ГЕС, сонячні водонагрівачі, світлодіодні лампи, теплові насоси. Інструменти підтримки з боку державної влади: практикум з енергетичної / економічної оцінки ЕЕ та ВДЕ заходів, їх вибору та фінансового планування.

09:03 20.05.2019

На Одещині Любашівський селищний голова Геннадій Павлов, представники об'єднаних громад та Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування відзначили День Європи.

На Одещині Любашівський селищний голова Геннадій Павлов, представники об'єднаних громад та Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування відзначили День Європи в Україні святковим заходом «Європейська Громада», який відбувся у Центрі етнографічного, зеленого, сільського туризму та сімейного відпочинку "Фрумушика-Нова" в Тарутинському районі. Зазначимо, що на території цього центру знаходяться автентичні оселі народів Європи, які колись були першими поселенцями у цих краях, - німців, болгар, греків, молдаван та інших.

08:13 20.05.2019

Методичні рекомендації для бджолярів.

На виконання вимог Закону «Про ветеринарну медицину», «Про    бджільництво», керуючись наказом Головного державного інспектора ветеринарної медицини України від 30.01.2001 № 9 «Про затвердження Інструкції щодо попередження та ліквідації хвороб і отруєнь бджіл», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 12 лютого2001 р. за №131/5322 та з метою оперативного реагування на випадки отруєння бджіл  внаслідок застосування пестицидів та агрохімікатів на посівах сільськогосподарських культур,   з метою упередження фактів отруєння бджіл та налагодження комунікативної роботи пасічників з аграріями та іншими зацікавленими сторонами пасічнику необхідно вжити слідуючі дії:

14:56 17.05.2019

УВАГА! Семінар для представників багатоповерхових будинків Проекту «Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень».

21 травня 2019 р. о 10:00 в приміщенні Любашівської селищної ради відбудеться семінар для представників багатоповерхових будинків Проекту «Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень». Проект діятиме на місцевому рівні по всій країні, допомагаючи створювати нові об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), а також сприяючи зміцненню потенціалу як новостворених, так й існуючих ОСББ, які в подальшому зможуть розробити власні проекти з підвищення енергоефективності та подати заявку на фінансування до Фонду енергоефективності України. Мета заходу: інформування мешканців про можливості управління багатоквартирними будинками, та здійснення заходів з енергоефективності. Запрошуються власники квартир багатоповерхових будинків, які прагнуть поліпшити умови проживання та  здійснити своє право зі спільного користування, утримання та управління своїм будинком.

09:48 17.05.2019

Вишиванка – це не просто вбрання, це історія та душа нашого народу.

Вишиванка – це не просто вбрання, це історія та душа нашого народу. Вишиванка є символом не однієї епохи, а кожного покоління українців. Тому в третій четвер травня ми одягаємо вишиванку для того, щоб ще раз нагадати всьому світу і собі, що ми, українці, єдині!

16:49 16.05.2019