Дата: від до Скинути

На нараді обговорювалось питання реалізації Національного проєкту будівництва заводу з управління відходами на території Подільської міської ради, для обслуговування громад Подільського району.

27 вересня 2023 року начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло Лазаренко провів зустріч із заступником начальника Одеської обласної військової адміністрації Андрієм Фігелем, радником Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Сергієм Довгалюком, директором Департаменту екології та природних ресурсів ОДА Іриною Шатохіною та керівництвом Подільської міської ради.

15:10 27.09.2023

Оголошення   про  проведення конкурсу з  визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Любашівської територіальної громади

14:14 26.09.2023