Зустрілися з олімпійською призеркою Анжелікою Терлюгою.

Зустрілися з олімпійською призеркою Анжелікою Терлюгою. Нещодавно вона здобула золото у турнірі карате на Європейських іграх — 2023. Анжеліка - гордість Одещини та всієї України. Завдяки її перемогам наш прапор піднімається на спортивних п’єдесталах світу! Підтримка спорту державою дуже важлива. Тому обговорили зі спортсменкою проблемні моменти, які нині існують в питаннях розвитку карате на Одещині і подальші можливості щодо підтримки спорту у нашому регіоні. Дякую за дуже відверту розмову. Будемо працювати. Разом — до нових перемог!

13:44 05.09.2023

Сьогодні весь день із нашими воїнами; дуже корисно почути від тих, хто йде в бій, чого саме не вистачає – звернення Президента України 4 вересня 2023 року - 23:34

08:44 05.09.2023

Військовий ПДФО: розрахунки й аргументи від Асоціації міст України

«Військовий ПДФО: розрахунки й аргументи від Асоціації міст України. Як місцеве самоврядування використовує військовий ПДФО, скільки його отримано й використано, що потрібно робити з цим податком обґрунтовують в Дзеркалі тижня Олександр Слобожан, Виконавчий директор Асоціації міст України та Оксана Продан, Радниця Голови Асоціації міст України на підставі данних 754 громад. Далі: https://zn.ua/ukr/ECONOMICS/vijskovij-pdfo-khiba-revut-voli-jak-jasla-povni/ »

11:35 04.09.2023

«Пліч-о-пліч».

«Пліч-о-пліч». Допомога у відновленні постраждалих будинків у населених пунктах Херсонщини Одещина продовжує пліч-о-пліч допомагати відновлювати постраждалі будинки у підшефних населених пунктах Херсонщини. Звітуємо, що зроблено нашими будівельниками на цьому тижні. У селі Киселівка Чорнобаївської територіальної громади завершені будівельні роботи (заміна покрівлі) по 7-ми житлових будинках (загальна сума робіт за договорами 2,589 млн.грн). В селі Благодатне Чорнобаївської територіальної громади, завершені будівельні роботи (заміна покрівлі) по 1-му житловому будинку ( на суму 270 тис.грн.) та тривають роботи по 4-х житлових будинках. В селі Новодмитрівка Великоолександрівської територіальної громади, тривають роботи з монтажу покрівлі та ремонту фасаду по 5-х житлових будинках (на суму 1,5 млн.грн).

15:02 01.09.2023