Дата: від до Скинути

Сьогодні, 29 серпня 2023 року, начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло Лазаренко взяв участь в зустрічі з головами територіальних громад – власниками закладів охорони здоров’я Одеської області. Нарада проходила за участі Голови Національної служби здоров’я (НСЗУ) Наталії Гусак, першого заступника начальника Одеської обласної військової адміністрації Бориса Волошенкова, в.о. директора Південного міжрегіонального департаменту НСЗУ Дениса Чорного. Основна мета заходу – наголошення на важливості співпраці територіальних громад, керівників закладів охорони здоров’я, медичного персоналу ЗОЗ в питаннях інформування населення щодо програми «Доступні ліки». Під час зустрічі з власниками закладів охорони здоров’я було обговорено такі питання: 1. Роль аналітичних звітів НСЗУ як інструменту в формуванні ефективних управлінських рішень. 2. Виклики у питаннях надання реабілітації у сфері охорони здоров’я в законтрактованих ЗОЗ, можливості покращення послуг реабілітації. 3. Надання підтримки головам територіальних громад у питаннях впровадження Програми медичних гарантій. Наталія Гусак наголосила на важливості налагодження ефективної комунікації та взаємодії між керівництвом територіальних громад, закладів охорони здоров’я, медичним персоналом, акцентувала увагу на необхідності більш відповідального ставлення всіх співробітників галузі до виконання своїх обов’язків в сфері співробітництва з Національною службою здоров’я. «Важливо, щоб ми сьогодні один одного почули і разом працювали над покращенням відносин між НСЗУ та закладами охорони здоров’я, над інформуванням пацієнтів щодо їх прав та доступу до послуг» - завершила свій виступ Голова Національної служба здоров’я.

16:14 29.08.2023

Немає таких слів, щоб описати силу, велич і самопожертву героя, який залишається навічно в бою, щоб його народ зберіг волю та здобув перемогу – Президент у День пам’яті захисників України 29 серпня 2023 року - 13:49

15:42 29.08.2023

В Любашівській громаді проведено урочистий захід з вшанування загиблих Героїв «Батьківське серце»

29 серпня 2023 року в Любашівській громаді проведено урочистий захід з вшанування загиблих Героїв «Батьківське серце», ініційований Любашівським  селищним головою Геннадієм Павловим та військово-цивільною спілкою «Бойове братерство України».

15:11 29.08.2023

Податківці Одещини консультують з питань застосування, реєстрації РРО/ПРРО та поновлення відповідальності за порушення вимог Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР

15:09 29.08.2023