Дата: від до Скинути

Ми не обмінюємо наші території на будь-яке членство у будь-якому союзі – Президент України

Україна бореться за деокупацію Криму та всіх інших тимчасово окупованих Росією українських територій і не готова відмовлятися від будь-яких своїх земель в обмін на членство в тому чи іншому союзі. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час зустрічі з представниками ЗМІ у межах третього саміту міжнародної Кримської платформи в Києві.

08:13 24.08.2023

З Днем Незалежності України!

З Днем Незалежності України! Сьогодні ми відзначаємо одну з найважливіших дат в історії становлення нашої держави – рівно 32 роки тому Актом проголошення незалежності України було відновлено історичну справедливість та повернено українському народу можливість вільно жити на своїй землі.

08:07 24.08.2023

День Державного Прапора України

День Державного Прапора України відзначили в Любашівській громаді Наш прапор - це найдорожчий символ, за який і сьогодні найкращі сини та дочки України ведуть боротьбу із ворогом за свободу та незалежність нашої країни! 23 серпня 2023 року, в селищі Любашівка проведено святковий мітинг присвячений дню Державного Прапора України на якому були присутні працівники установ та організацій громади. З промовою виступив Любашівський селищний голова Геннадій Павлов. Відбулась урочиста церемонія підняття Прапора України. Хвилиною мовчання вшанували всіх, хто загинув в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

15:17 23.08.2023