Президент і перша леді України зустрілися з Королевою Данії Маргрете ІІ

У Копенгагені відбулась аудієнція Президента України Володимира Зеленського та першої леді Олени Зеленської у Королеви Данії Маргрете II, а також у членів королівської родини – Кронпринца Фредеріка та Кронпринцеси Мері.

08:26 22.08.2023

Флешмоб #ПАТРІОТИЧНА_ПОДІЛЬЩИНА.

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ТА ГОСТІ ПОДІЛЬЩИНИ! 23 та 24 серпня в Україні щорічно відзначають День Прапора та День Незалежності України. З нагоди цих свят, за ініціативи начальника Подільської районної військової адміністрації Михайла Лазаренка, в період з 21 по 24 серпня проводиться флешмоб #ПАТРІОТИЧНА_ПОДІЛЬЩИНА. Тож запрошуємо долучитися до організованого флешмобу працівників державних установ, органів місцевого самоврядування, організацій та всіх бажаючих підтримати акцію, яка об’єднує нас - українців. Зробіть фото чи відео на фоні державної символіки, вкажіть громаду, установу та опублікуйте його у групі під назвою "Подільська райдержадміністрація" у Фейсбуці із хештегом #ПАТРІОТИЧНА_ПОДІЛЬЩИНА   Посилання на групу: https://www.facebook.com/groups/1352747551511718/ Не забудьте підготувати свої найкращі фото, щоб долучитися до цього яскравого і патріотичного флешмобу! Демонстрація патріотизму важлива , руйнуємо моральний дух наших ворогів, які бачать, як складно воювати проти масової і потужної сили українців. Пишаємось своїм Прапором! Пишаємось своєю Україною! Пишаємось тим, що ми — Українці!

08:53 21.08.2023