Дата: від до Скинути

Перша леді України Олена Зеленська на запрошення IT-компанії GlobalLogic розповіла про Всеукраїнську програму ментального здоров’я «Ти як?».

08:40 10.08.2023

Головне управління ДПС в Одеській області інформує

Головне управління ДПС в Одеській області інформує, що у зв’язку з набранням з 01.08.2023 чинності Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі – Закон № 3219) штрафні (фінансові) санкції, за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», до суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», та пов’язані із здійсненням розрахунків за товари (послуги) без застосування РРО/ПРРО, та/або невидачу відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункової операції, застосовуються у розмірі:

14:27 09.08.2023

8 серпня 2023 року начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло Лазаренко провів службову нараду з керівництвом районного управління поліції, ДСНС, військової комендатури, районної ради, з головами територіальних громад, співробітниками РВА.

10:59 09.08.2023

Участь у відеоселекторній нараді Одеської обласної військової адміністрації під головуванням начальника ОВА Олега Кіпера

8 серпня 2023 року начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло Лазаренко спільно з керівництвом районного управління поліції, ДСНС, військової комендатури, районної ради, з головами територіальних громад, співробітниками РВА взяв участь у відеоселекторній нараді Одеської обласної військової адміністрації під головуванням начальника ОВА Олега Кіпера.

13:16 08.08.2023

Про державне пільгове кредитування індивідуальних забудовників

В Одеській області  діє «Регіональна програма з  підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2021-2025 роки». (далі- Програма) Метою Програми є створення належних умов для проживання військовослужбовців, учасників бойових дій, учасників проведення антитерористичної операції (АТО) та/або учасників проведення операції Об’єднаних сил (ООС), внутрішньо переміщених осіб, житло яких знищене або пошкоджене внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації, працівникам галузі охорони здоров’я,  агропромислового комплексу, органів місцевого самоврядування, багатодітних сімей, молодих спеціалістів, працівників будівельної галузі, галузі освіти, соціальної сфери, молоді, внутрішньо переміщених осіб, які підтвердили свою платоспроможність, постійно проживають (або за умови переселення для постійного проживання) у селі, селищі Одеської області та працюють на підприємствах, установах, організаціях всіх форм власності, в особистих селянських господарствах, приватні підприємці і громадяни, які мають особисте підсобне господарство, виробляють сільськогосподарську продукцію, сільські пенсіонери, індивідуальні забудовники, що споруджують об’єкти житлового будівництва, інженерні мережі та добудовують власні будинки і садиби, в тому числі громадяни, на яких поширюється дія пунктів 19 і 20 частини першої статті 6 та  абзацу  четвертого  пункту  1 статті 10  Закону  України  «Про статус ветеранів  війни, гарантії їх соціального захисту» (або члени їх сімей у разі призову таких осіб під час мобілізації і до закінчення проходження військової служби в особливий період), збільшення індивідуального житлового   будівництва   у   сільській  місцевості та забезпечення його доступності для жителів сільської місцевості, розвитку та створення умов для ведення фермерської діяльності.

11:51 08.08.2023