Інформаційні матеріали до Дня Конституції України – 2023

28 червня цього року Україна відзначатиме 27-му річницю прийняття Конституції – головного нормативно-правового акта держави, який закріплює основи суспільного ладу, державний устрій, систему, порядок утворення, принципи організації і діяльності державних органів, права та обов’язки громадян.

09:08 26.06.2023

План заходів на 2023 та 2024 роки  з реалізації в Любашівській ТГ Подільського району Одеської області Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року

План заходів на 2023 та 2024 роки з реалізації в Любашівській ТГ Подільського району Одеської області Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року

13:31 22.06.2023

У бюджеті Одеської області заплановано фінансування для придбання житла ветеранам війни. На це виділено майже 290 мільйонів гривень.

08:11 22.06.2023

Сьогодні, 21.06.2023 року начальником Подільської районної військової адміністрації МИХАЙЛОМ ЛАЗАРЕНКО було вкотре ефективно й доцільно організовано роботу гуманітарного штабу при Подільській РВА щодо видачі гуманітарної допомоги. Гуманітарний вантаж надійшов до Подільщини завдяки підтримці з боку начальника Одеської обласної військової адміністрації Олега КІПЕРА від координаційного гуманітарного штабу при Одеській ОВА. Дякуємо керівництву Подільської, Кодимської та Савранської територіальних громад за надану допомогу з доставки гуманітарного вантажу до районного центру! До складу вантажу входять: Гігієнічні набори для центрів компактного проживання ВПО, баки для води по 500 та 1000 літрів для закладів освіти, а також продукти харчування (борошно, горох, олія, макарони) для формування спільних продуктових наборів у кількості 3250 штук. До складу набору входить: 10 кг борошна, 2 кг гороху, 1л олії та 3 пачки макаронів по 0,5 кг. Продукти харчування, засоби гігієни, інші товари першої необхідності були пропорційно розподілені в залежності від кількості внутрішньо переміщених осіб та передані представникам всіх дванадцяті органів місцевого самоврядування Подільського району. ІНФОРМАЦІЮ ЩОДО КІЛЬКОСТІ ВИДАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНИМ ГРОМАДАМ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ В ТАБЛИЦІ, ЩО ДОДАЄТЬСЯ. В-подальшому, допомога буде розподілена громадянам безпосередньо керівництвом територіальних громад. Начальник Подільської районної військової адміністрації МИХАЙЛО ЛАЗАРЕНКО, керівництво громад та мешканці Подільського району вдячні за підтримку та допомогу начальнику Одеської обласної військової адміністрації ОЛЕГУ КІПЕРУ, а також керівництву Координаційного Гуманітарного штабу при Одеській ОВА !!!

08:09 22.06.2023