Дата: від до Скинути

Сьогодні у рубриці #ЗАПИТАННЯ_ВІДПОВІДІ розглянемо: які засоби захисту потрібно використовувати для робіт в електроустановках до 1000 В? Які ЗІЗ відносяться до основних, а які до додаткових?

11:54 21.06.2023

20 червня 2023 року начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло ЛАЗАРЕНКО спільно з аграріями Подільщини у науковому центрі СФГ «Балкани» в селищі Сарата Білгород-Дністровського району бере участь у нараді з сільгосптоваровиробниками Одещини. Захід проводиться за ініціативи та під керівництвом начальника Одеської обласної військової адміністрації Олега КІПЕРА і присвячений питанням підготовки до збиральних робіт «ЖНИВА-2023». На зустрічі присутні голови та начальники відділів райдержадміністрацій області, керівники і спеціалісти сільгосппідприємств, фермери, представники науки, ЗМІ, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

15:47 20.06.2023

Про проведення повторних земельних торгів у формі електронного аукціону

Любашівська селищна рада повідомляє, що згідно рішення сесії від 25 травня 2023 року № 5852 «Про проведення повторних земельних торгів у формі електронного аукціону» виставлено на електронному майданчику оголошення про проведення повторних земельних торгів у формі електронного аукціону для передачі їх у користування на умовах оренди (на 18.07.2023 року та 20.07.2023 року) слідуючі земельні ділянки:

11:57 20.06.2023

Питання повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки в умовах воєнного та надзвичайного стану

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 440 від 07.04.2023 р. "Деякі питання повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки в умовах воєнного та надзвичайного стану" свідоцтва про позитивні результати періодичної, позачергової повірки та повірки після ремонту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, строк дії яких закінчився у період воєнного і надзвичайного стану, чинні лише:

09:48 20.06.2023

Голова Держпраці Ігор Дегнера у прямому ефірі телеканалу Київ розповів про особливості праці неповнолітніх під час літніх канікул, а також що необхідно знати роботодавцю при оформленні на роботу таких працівників

08:11 20.06.2023