Дата: від до Скинути

07 червня 2023р. між КУ «Центр надання соціальних послуг» Любашівської селищної ради та філією Державної установи «Центр пробації» в Одеській області підписано Меморандум про співробітництво.

15:39 08.06.2023

Засідання виконкому

08 червня 2023 року відбулось засідання виконавчого комітету Любашівської селищної ради під керівництвом Любашівського селищного голови Геннадія Павлова та керуючого справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради Наталі Бобошко.

15:39 08.06.2023

УВАГА!!!!!! Шановні майстри народного мистецтва та жителі Любашівської громади ! Запрошуємо вас на вручення премії Любашівської селищної ради імені Ростислава Палецького! Яка відбудеться в Троїцькому Будинку народної творчості імені Ростислава Палецького Любашівської селищної ради 09.06.2023 року О 10:00 годині .

09:13 08.06.2023

Відкриваємо терміновий збір допомоги евакуйованим жителям Херсонщини, що постраждали від затоплення.

Українці з усієї країни продовжують об'єднуватись, щоб максимально оперативно допомагати жителям Херсонщини, які постраждали після підриву греблі Каховської ГЕС.

09:12 08.06.2023

Сьогодні, 7 червня, відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласної державної адміністрації.

13:16 07.06.2023