Просимо Вас відповідально відноситися до використання питної води.

У нашій громаді склалася ситуація, що в літній період та за посушливих погодніх умов у централізованій водомережі зменшується тиск води. Таку ситуацію зазвичай спричиняє нераціональне використання питної води споживанням у літній період, адже багато споживачів використовують воду з центральної водомережі для господарських потреб (полив городів).

08:37 07.06.2023

На даний час призупинено підключення нових абонентів до централізованої водомережі в селищі Любашівка. В загальній мережі при підключенні нових абонентів не буде вистачати належного тиску для всіх користувачів.

08:20 07.06.2023

Начальник Одеської обласної державної (військової) адміністрації Олег КІПЕР поінформував про ситуацію щодо евакуації людей з Херсонської області у зв’язку з ситуацією на Каховській ГЕС.

15:05 06.06.2023

Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики. Премія присуджується щороку авторам нових оригінальних публіцистичних творів у галузі журналістики, що сприяють утвердженню історичної пам'яті народу, його національної свідомості та самобутності, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття Премії. Можуть бути висунуті роботи як окремих авторів, так і творчих колективів у складі не більше п'яти осіб.

13:06 06.06.2023

Шановні мешканці Любашівки!