Вручення премії Любашівської селищної ради імені Ростислава Палецького.

ПАЛЕЦЬКИЙ РОСТИСЛАВ МИХАЙЛОВИЧ (нар. 10.01.1932 р., с. Коханівка Троїцького району Одеської області – п. 7.03.1978 р. в, с. Троїцьке Любашівського району Одеської області) - художник, новатор у жанрі декоративно-ужиткового розпису, майстер станкової графіки.

08:09 12.06.2023

09.06.2023 року начальник Подільської районної військової адміністрації МИХАЙЛО ЛАЗАРЕНКО в конференц-залі бази відпочинку «Садиба на Кодимі», що розташована у селі Арчепитівка Любашівської селищної ради Подільського району, взяв участь у науково-практичній конференції «ДЕНЬ ПОЛЯ - 2023». Організатором заходу, за сприяння та підтримки очільника району, виступив Інститут фізіології рослин і генетики НАН України, який є флагманом Національної академії наук України із наукових розробок для вирішення проблем аграрного сектору стосовно біотехнології, генетики, селекції і насінництва, мінерального живлення рослин, бактеріальних добрив, стимуляторів росту, захисту посівів від бур’янів, хвороб і шкідників. Михайло Лазаренко завжди активно та ефективно сприяє розвитку аграрної галузі Подільщини, тому конференції з представниками бізнесу, сільськогосподарських підприємств на теренах нашого району проводяться вже не вперше. Отже сьогодні, до Півночі Одещини завітали дуже поважні гості - керівники і фахівці аграрного сектору України, провідних сільськогосподарських підприємств, науковці, іноземні гості. Програма конференції видалась дуже насиченою, включала в себе пленарну частину і практичну, під час якої учасники заходу мали чудову нагоду ознайомитись з новітніми сортами рослин та сучасними технологіями в рослинництві. З вступним словом та привітанням до гостей звернулись: - перший заступник директора Інституту фізіології рослин і генетики НАН України, доктор наук ОРЕХІВСЬКИЙ В.Д. - голова Подільської районної державної адміністрації ЛАЗАРЕНКО М.Д. - начальник Одеської обласної філії «Державного центру сертифікації і експертизи с/г продукції» КАЦІМОН С.В. - директор ФГ «Гранат» АРТЕМЕНКО А.І. - ректор ОДАУ БРОШКОВ М.М. Завдяки відмінній організації конференції, учасники обговорили дуже важливі питання підтримання та розвитку аграрної галузі України в умовах воєнного стану, визначились із подальшими кроками стосовно допомоги Збройним Силам України, що звільняють Батьківшину від ворога-загарбника. Мали місце відкриті та жваві дискусії, обмін передовим досвідом сільгосптоваровиробників й науковців, плідні практичні демонстрації інформаційних матеріалів. На території базового господарства Інституту фізіології рослин і генетики НАН України – ФГ «Гранат» (Директор - АРТЕМЕНКО АНАТОЛІЙ ІВАНОВИЧ) запрошені мали можливість ознайомитися з результатами селекції та насінництва нових сортів пшениці озимої. Всі учасники заходу отримали від науково-практичної конференції гарні враження, необхідні знання про новітні технології, що допоможуть підняти економіку України після нашої Перемоги, зробити її міцною, ефективною, європейського рівня… ТРИМАЄМО АГРАРНИЙ ФРОНТ ! ДОПОМАГАЄМО ГЕРОЯМ НА ПЕРЕДОВІЙ ! СЛАВА УКРАЇНІ !

16:09 09.06.2023

07 червня 2023р. між КУ «Центр надання соціальних послуг» Любашівської селищної ради та філією Державної установи «Центр пробації» в Одеській області підписано Меморандум про співробітництво.

15:39 08.06.2023

Засідання виконкому

08 червня 2023 року відбулось засідання виконавчого комітету Любашівської селищної ради під керівництвом Любашівського селищного голови Геннадія Павлова та керуючого справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради Наталі Бобошко.

15:39 08.06.2023

УВАГА!!!!!! Шановні майстри народного мистецтва та жителі Любашівської громади ! Запрошуємо вас на вручення премії Любашівської селищної ради імені Ростислава Палецького! Яка відбудеться в Троїцькому Будинку народної творчості імені Ростислава Палецького Любашівської селищної ради 09.06.2023 року О 10:00 годині .

09:13 08.06.2023

Відкриваємо терміновий збір допомоги евакуйованим жителям Херсонщини, що постраждали від затоплення.

Українці з усієї країни продовжують об'єднуватись, щоб максимально оперативно допомагати жителям Херсонщини, які постраждали після підриву греблі Каховської ГЕС.

09:12 08.06.2023