Дата: від до Скинути

Староста Покровського старостинського округу Любашівської селищної територіальної громади Сергій Бурдов несе службу в Збройних Силах України та просить відгукнутися земляків про допомогу.

08:49 04.05.2023

За фактом наруги над могилою військовослужбовця поліція розпочала розслідування.

На кладовищі у селі Агеївка Любашівської селищної територіальної громади поліцейські затримали зловмисника, який зірвав Прапор України з могили Захисника України Миколи ОЛАРА, понівечив флагшток та порвав фото.

08:48 04.05.2023

Володимир Зеленський: Ми не атакуємо ані Путіна, ані Москву – ми захищаємо свої села й міста Україна не займається атаками на Росію чи її Президента, а захищає свою незалежність і територіальну цілісність. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час спілкування з представниками ЗМІ за результатами саміту Україна – Північна Європа у Гельсінкі.

08:19 04.05.2023

Інформація для операторів ринку

Відповідно до Законів України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, ветеринарну медицину та благополуччя тварин», «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», керуючись Положенням про Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області, затвердженого наказом Держпродспоживслужби від 24.02.2020 № 159 та з метою недопущення до обігу непридатних і небезпечних харчових продуктів просимо повідомити операторів ринку, які здійснюють господарську діяльність у сфері обігу харчових продуктів щодо недопущення до обігу:

11:17 03.05.2023

Інформаційні матеріали до Дня пам’яті та примирення 8 травня

Інформаційні матеріали до Дня пам’яті та примирення 8 травня Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановлено День пам’яті та примирення, який відзначається щороку 8 травня з метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939–1945 років.

10:12 03.05.2023