Дата: від до Скинути

02.05.2023 року начальник Подільської районної військової адміністрації МИХАЙЛО ЛАЗАРЕНКО в конференц-залі бази відпочинку «Садиба на Кодимі», що розташована у селі Арчепитівка Любашівської селищної ради Подільського району, взяв участь у конференції ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада». Одним з головних питань, що розглядались та жваво обговорювались, були - подальша активізація підтримки і допомоги Збройним силам України, іншим військовим формуванням, що мужньо протистоять на фронті російському агресору. Всі аграрії з розумінням ставляться до реалізації цих надважливих заходів, адже від сільськогосподарської галузі, багато в чому, залежать безпека країни, економічна стабільність і наша Перемога. Очільник Подільщини звернувся до учасників наукової конференції з вітальним словом. Зокрема, він щиро подякував сільгоспвиробникам за грандіозну підтримку наших Збройних сил, завдяки якій Герої України вистояли у перші дні війни з російським агресором та звільняють терени Батьківщини сьогодні. Михайло Дмитрович висловив глибоку пошану людям, що працюють на землі, за їх надзусилля в умовах бойових дій під час посівної кампанії, жнив та збереження зібраного врожаю. Він відмітив героїчну взаємодію та взаємодопомогу між сільгоспвиробниками під час битви на аграрному фронті, побажав всім присутнім миру, добра та гарних майбутніх врожаїв. В умовах збройної агресії російської федерації проти України перед українськими аграріями постало багато проблем. Сільськогосподарські роботи у 2022-2023 роках є безумовно найскладнішими за всю історію незалежності України, тож перед українськими сільгоспвиробниками виникли складні питання: Як бронювати фахівців за новою процедурою ? Якою буде підтримка агросектору в умовах війни ? Як надаватимуться кредити 5-7-9 та державні гарантії під кредити у 2023 році ? Можливості експорту сільськогосподарської продукції ? Саме ці питання і обговорювалися на конференції, де всі присутні мали можливість поділитися передовим досвідом, отримати нову інформацію, визначитись з планами на майбутнє.

14:18 02.05.2023

В зв’язку з продовженням дії воєнного стану Любашівська селищна рада нагадує своїм мешканцям  щодо діючої  заборони несанкціонованих та неузгодженних переміщень повітряних апаратів  на території громади.

В зв’язку з продовженням дії воєнного стану Любашівська селищна рада нагадує своїм мешканцям щодо діючої заборони несанкціонованих та неузгодженних переміщень повітряних апаратів на території громади.

В зв’язку з продовженням дії воєнного стану Любашівська селищна рада нагадує своїм мешканцям  щодо діючої  заборони несанкціонованих та неузгодженних переміщень повітряних апаратів  на території громади.

14:32 01.05.2023

Державна служба України з питань праці надає для розповсюдження тематичних публікацій, матеріалів, щодо здійснення широкої інформаційної компанії та обізнаності і популяризації державного ринкового нагляду в цілому.

14:25 01.05.2023

ОГОЛОШЕННЯ

Оголошення про проведення наради щодо забезпечення злагодженої взаємодії влади, аграріїв та бджолярів у профілактиці та запобіганні отруєння та загибелі бджіл

14:21 01.05.2023