Інформація Держпродспоживслужби

Відповідно до Законів України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, ветеринарну медицину та благополуччя тварин», «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», керуючись Положенням про Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області, затвердженого наказом Держпродспоживслужби від 24.02.2020 № 159 та з метою недопущення до обігу непридатних і небезпечних харчових продуктів прохання до операторів ринку, які здійснюють господарську діяльність у сфері обігу харчових продуктів щодо недопущення до обігу:

15:28 18.04.2023

Про недопущення до обігу непридатних і небезпечних харчових продуктів

Відповідно до Законів України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, ветеринарну медицину та благополуччя тварин», «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», керуючись Положенням про Головне управління Держпродспоживслужби в Одеськійобласті, затвердженого наказом Держпродспоживслужби від 24.02.2020 № 159 та з метою недопущення до обігу непридатних і небезпечних харчових продуктів прохання до операторів ринку, які здійснюють господарську діяльність у сфері обігу харчових продуктів щодо недопущення до обігу:

15:25 18.04.2023

До відома операторів ринку, які здійснюють господарську діяльність у сфері обігу харчових продуктів

Відповідно до Законів України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, ветеринарну медицину та благополуччя тварин», «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», керуючись Положенням про Головне управління Держпродспоживслужби в Одеськійобласті, затвердженого наказом Держпродспоживслужби від 24.02.2020 № 159 та з метою недопущення до обігу непридатних і небезпечних харчових продуктів просимо повідомити операторів ринку, які здійснюють господарську діяльність у сфері обігу харчових продуктів щодо недопущення до обігу:

15:21 18.04.2023

Інформація для операторів ринку, які здійснюють господарську діяльність у сфері обігу харчових продуктів

14:21 18.04.2023

Інформація для операторів ринку та споживачів

Подільське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області інформує: що Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів повідомляє, що згідно листа Державної продовольчоветеринарної служби Литовської Республіки від 31.01.2023 № В6-(1.20.)-232 на територію України відправлено вантаж з харчовими продуктами тваринного походження (заморожені суміші морепродуктів) партія № 22245, загальною вагою нетто 7900,00 кг, експортер - UAB «VPALogistics», Stariskesg. 29, Laistqk., 95366 Klaipedosr., Lithuania, номер ухвалення (єврономер) № LT 21-21 EB, на замовлення UAB «Plungeskooperatineprekyba», Birutesg. 50, Pluenge, Liethuania, одержувач «VICIUNAIUKRAINA» LTD, ul. Solomianska 3, office 6, Kyiv 03110, Ukraine, походженням – «ZejiangZhoufufoodCo.», LTD., No 318 XufuRoad, Gaoting, Daishan, Zhoushan, Zhejiang, China, номер ухвалення (єврономер) №3300/02029, міжнародний сертифікат від 19.01.2023 № LT 0312851 / L2-1277. У разі виявлення даноїпродукції проінформувати  Подільське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

14:14 18.04.2023

В Україні запустили онлайн-проєкт із підтримки ментального здоров’я в умовах війни.

Скажи чесно, ти як? За ініціативи Олени Зеленської в Україні запустили онлайн-проєкт із підтримки ментального здоров’я в умовах війни. Ми всі переживаємо зараз таке, що в голові не вкладається. Тому часто не можемо заснути, а вранці – встати з ліжка. Кожен різкий звук може здатися ракетою. А тіло постійно в напрузі. Вочевидь, нашому ментальному здоров’ю потрібні увага і турбота. На сайті програми Ти як? зібрані поради і контакти, як допомогти собі та близьким. Заходь на HowAreU.com, щоб дізнатися. Розробку та впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я координує Міністерство охорони здоров'я України. World Health Organization (WHO) – експертний партнер, виконавчий партнер – Безбар'єрність. Майданчиком для розробки та ухвалення рішень є Міжвідомча координаційна рада при Кабінеті Міністрів України. Комунікаційна кампанія реалізується за підтримки USAID Ukraine - USAID Україна. #тияк

09:00 18.04.2023

Міністр  внутрішніх справ України Ігор Клименко відвідав бійців бригади «Лють» Національної поліції України

Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко відвідав бійців бригади «Лють» Національної поліції України

Бійці, серед яких і досвідчені воїни, і новобранці, опановують різні види озброєння, відпрацьовують основи штабної культури. Словом, готуються якнайкраще, щоб швидше вигнати ворога та звільнити всі українські землі. 🇺🇦   🫡Міністр  внутрішніх справ України Ігор Клименко відвідав тих, хто лють свою перетворив на зброю -  бійців бригади «Лють» Національної поліції України в одному з місць їх дислокації. Тут проходять навчання та тренування для поліцейських, які посилюють Сили оборони країни.    Для тих хто хоче приєднатися до незламних, мужніх та відважних, які звільнятимуть місто Донецьк, Луганськ та інші окуповані території разом з Кримом, нагадуємо як це можна зробити👇🏻   ☑️ онлайн на сайті: https://storm.mvs.gov.ua    ☑️ звернутися до визначених центрів надання адміністративних послуг. Адреси таких ЦНАПів  в Одеській області:   м. Ізмаїл, проспект Незалежності, 62   м.Одеса, вул. Ак. Корольова, 9.   ☎️ Деталі за номером: 080 010 00 20.

08:41 18.04.2023