Одеська область, Любашівський район

Новини

Голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов приймає участь в регіональному семінарі з розробки середньострокової стратегії розвитку Асоціації міст України.

08 листопада 2019 року голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов приймає участь в регіональному семінарі з розробки середньострокової стратегії розвитку Асоціації міст України, який проходить у м. Одесі в Одеському регіональному відділенні АМУ на запрошення конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи.

14:17 08.11.2019

05 листопада 2019 року секретар Любашівської ОТГ Людмила Моряк та спеціалісти відділу з питань соціальної політики провели зустріч з радником проекту «Розвиток соціальної згуртованості в Одеській області».

05 листопада 2019 року секретар Любашівської ОТГ Людмила Моряк та спеціалісти відділу з питань соціальної політики провели зустріч з радником проекту «Розвиток соціальної згуртованості в Одеській області» Євгеном Шляхтіним.

15:22 05.11.2019

Практикум із застосування законодавства на тему “Особливості формування та виконання бюджетів ОТГ. Ефективне управління фінансовими ресурсами. ПЦМ».

Працівники фінансового відділу Любашівської ОТГ Олена Вітвіцька, Ірина Вужиловська та Леся Ляховецька 05 листопада 2019 року прийняли участь у роботі практикуму із застосування законодавства на тему “Особливості формування та виконання бюджетів ОТГ. Ефективне управління фінансовими ресурсами. ПЦМ» на запрошення Одеського РВ АМУ.

13:37 05.11.2019

Силами працівників КНП «Зеленбуд» виконуються роботи по встановленню дорожніх знаків, які нещодавно придбала Любашівська громада з метою забезпечення безпеки дорожнього руху.

11:21 05.11.2019

04 листопада 2019 року Любашівську ОТГ відвідав радник Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми “U-LEAD з Європою” Віктор Бондарук.

04 листопада 2019 року Любашівську ОТГ відвідав радник Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми “U-LEAD з Європою” Віктор Бондарук . Під час зустрічі обговорювались питання подальшої розробки Стратегії розвитку громади та створення умов для сільського розвитку.

16:47 04.11.2019