Одеська область, Любашівський район

Новини

Засідання комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

19 серпня 2019 року голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов прийняв участь у  засіданні комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської облдержадміністрації.

15:40 19.08.2019

Історична подія в Любашівській селищній ОТГ!

Із спільної власності територіальних громад сіл та селищ  Любашівського району у комунальну власність Любашівської селищної об’єднаної територіальної громади прийнято:

15:31 16.08.2019

Засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізичного виховання та соціальної політики Любашівської селищної ОТГ.

16.08.2019 року відбулось засідання постійної  комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізичного виховання та соціальної політики Любашівської селищної ОТГ.

09:15 16.08.2019

Спільне засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку та постійної комісії з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту та житлово-комунального господарства.

15 серпня 2019 року під головуванням голови Любашівської селищної ОТГ Геннадія Павлова проведено спільне засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку та постійної комісії з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту та житлово-комунального господарства.

16:37 15.08.2019

Робоча зустріч по проекту «Поліцейський офіцер громади».

Голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов 14 серпня 2019 року прийняв участь у робочій зустрічі по проекту «Поліцейський офіцер громади» на запрошення  Одеського центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіону, за участі представників Головного управління Національної поліції в Одеській області.

08:12 15.08.2019

Засідання  постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, просторового планування, природних ресурсів та збереження навколишнього природного середовища 13.08.2019 року.

16:44 13.08.2019

Голова Любашівської громади Геннадій Павлов нагородив почесною грамотою завідуючу фельдшерським пунктом, сестру медичну загальної практики – сімейної медицини с. Вишневе Аліну Биту.

Голова Любашівської громади Геннадій Павлов за сумлінну багаторічну працю, високий професіоналізм нагородив почесною грамотою  Аліну Биту - завідуючу фельдшерським пунктом, сестру медичну загальної практики – сімейної медицини с. Вишневе КНП «Любашівський районний центр первинної медико – санітарної допомоги».

10:27 13.08.2019