Одеська область, Любашівський район

Новини

В Любашівській селищній ОТГ завершено виконання робіт по капітальному ремонту покриття площі будинка культури в смт Любашівка Одеської області.

В Любашівській селищній ОТГ виконано роботи по капітальному ремонту покриття площі будинка культури по вул. Володимира Князя, 124 в смт Любашівка Одеської області.

09:47 11.06.2019

Тренінг «Публічні закупівлі з використанням системи Prozorro», організований Одеським Центром розвитку місцевого самоврядування, створеним за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

6-7 червня спеціаліст Любашівської селищної ОТГ Нефьодов Микола брав участь у тренінгу «Публічні закупівлі з використанням системи Prozorro», організований Одеським Центром розвитку місцевого самоврядування, створеним за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

15:15 10.06.2019

Кроки для керівників - «Соціальна згуртованість».

6 червня голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов та голови нещодавно об’єднаних територіальних громад Дніпропетровської, Запорізької, Харківської та Херсонської областей опанували ще один рівень Тематичних Пакетів Підтримки Програми «U-LEAD з Європою» «Кроки для керівників» - «Соціальна згуртованість».

10:16 10.06.2019

Голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов 03.06.2019 року прийняв участь у селекторній нараді Одеської обласної державної адміністрації.

16:28 03.06.2019

До відома жителів Любашівської громади!

З 1 травня 2019 року повністю вступив в силу Закон України «Про житлово-комунальні послуги», який значною мірою реформує сферу ЖКП. Планувалося, що він діятиме ще з 10 червня 2018 року, однак його мусили відтермінувати, щоб надати уряду можливість розробити і прийняти підзаконні акти, необхідні для реалізації норм цього Закону.

11:48 03.06.2019

Дорогі діти, батьки!

Від усього серця вітаю вас з теплим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей!

15:07 31.05.2019

Засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми.

30 травня 2019 року секретар Любашівської ОТГ Людмила Мокряк прийняла участь в засіданні обласної координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми.

15:00 30.05.2019