Дата: від до Скинути

Про безпекову ситуацію в регіоні, «загрозу» з Придністровʼя, французькі війська в Одесі та оздоровчий сезон 2024 начальник ОВА Олег Кіпер розповів у інтерв’ю для видання «Главком»

08:03 22.03.2024

Руслан Кухарчук, голова руху “Всі разом!”, зазначає: «Сім’я і Україна – базові і фундаментальні цінності кожного патріота. Саме вони найбільше мотивують Сили оборони на фронті. Сьогодні ми всі єднаємося, щоб захистити і зберегти головне».

14:39 21.03.2024

24 березня – Всесвітній день боротьби з туберкульозом

Щороку 24 березня відзначають Всесвітній день боротьби з туберкульозом. Ця дата обрана не випадково, адже в цей день у 1882 році Роберт Кох оголосив про виявлення бактерії, що спричиняє захворювання. Відтоді було відкрито шлях до діагностики та лікування від туберкульозу.

10:38 21.03.2024

УВАГА!!! Уряд розширив напрями підтримки для фермерських господарств

Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 300 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у Державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції». Цей Порядок був затверджений у 2022 році постановою № 918 .

10:16 21.03.2024