Дата: від до Скинути

Відділ з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України проводить сеанс «Прямої телефонної лінії»:

13:12 12.03.2024

Про сплату заборговонасті за послуги централізованого постачання

Від 12 березня 2024 року. Одеська область Подільський район селище Любашівка стосується користувачів послуги централізованого водопостачання( боржників). Відсутнє погашення боргу відповідно до умов договору призведе до відключення вас від послуги без подальшого попередження!

10:51 12.03.2024

Указом Президента України Володимира Зеленського від 16 березня 2022 року № 143/2022 в Україні започатковано проведення щоденно о 09 годині 00 хвилин загальнонаціональної хвилини мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

08:18 12.03.2024