Дата: від до Скинути

Продовжуємо традицію допомоги нашим хоробрим, безстрашним воїнам Збройних Сил України! Саме завдяки їм, які до останнього подиху боронять Батьківщину, у нас є можливість жити. У такі непрості часи вкрай важливо підбадьорювати військових. Тому вже вкотре начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло Лазаренко ініціював волонтерську допомогу військовим, які боронять кордони нашої Незалежної України! На фронт нашим захисникам з 11 бригади імені Михайла Грушевського та Національної Гвардії України передали автомобіль Лада Нива, військовослужбовці 7 управління Департаменту ВКР СБ України отримали ключі від автомобіля Mitsubishi L 200, ще одна військова частина отримала Ford Ranger. До допомоги нашим героям долучились: фермери Подільщини, меценати, сільгоспвиробники Савранської територіальної громади. «Дякую всім, хто не забуває, хто допомагає нашим воїнам, хто підтримує і зберігає віру – віру у справедливість і в Україну. Тим хто бореться проти окупантів, хто не віддає власної душі російському злу. Все, що ми робимо разом для захисту від російської агресії, додає нашим військовим сил. Ніхто у світі не має права знищувати незалежність нації. Ми не дамо росії стерти Україну. Дякую всім, хто працює та бʼється заради України!» - зазначив очільник району. Все буде Україна! Разом до Перемоги!!!

11:13 28.02.2024

#прозорістьтапідзвітність Сьогодні, 27 лютого 2024 року, під керівництвом начальника Подільської РВА Михайлом Лазаренко було проведено робочу нараду в Ананьївській громаді. Серед присутніх були: начальник відділу РТЦК та СП підполковник Половець Вадим, начальник відділення Військової служби правопорядку м. Подільськ Південного територіального управління Військової служби правопорядку майор Павло Хоменко, заступник начальника Подільського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області Лисенко Павло, в.о. начальника Подільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Шевченко В'ячеслав, керівник Любашівської окружної прокуратури Одеської області Бурлака Ярослав, начальник Ананьївського підрозділу ДСНС підполковник Мунтян Валентин, голова Ананьївської територіальної громади Юрій Тищенко, в.о. начальника Подільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області Олександр Река, начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Подільської РВА Добрянська Наталія, заступник начальника Подільської РВА Мегіс Вадим, начальник юридичного управління апарату РВА Курганський Сергій. Виступаючи перед присутніми Михайло Лазаренко довів обстановку в державі, області, районі та на фронті. Зауважив, що кошти повинні спрямовуватись на допомогу ЗСУ, їх сімей, підтримку освітян та медицини. Загострив увагу на тому, щоб всі тендери були уважно розглянуті та, у випадку їх недоцільності, відмінені й спрямовані на допомогу Збройним Силам України. Також наголосив, що антикорупційні програми в період воєнного стану – це надважливе та вагоме завдання для кожного з нас. Заступник начальника Подільської РВА Мегіс Вадим довів інформацію щодо «Прозорості та підзвітності» в Подільському районі, зокрема проведення публічних закупівель Ананьївською територіальною громадою. Начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Подільської РВА Добрянська Наталія доповіла про роботу закладів освіти Ананьївської територіальної громади станом на січень-лютий 2024 року. Виконуючий обов’язки начальника Подільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області Олександр Река інформував про проблемні питання щодо організації якісного та безпечного харчування дітей у закладах освіти Ананьївської територіальної громади. Начальник відділу РТЦК та СП підполковник Половець Вадим доповів інформацію щодо мобілізаційних процесів людських та транспортних ресурсів в Ананьївській громаді. Начальник відділення Військової служби правопорядку м. Подільськ Південного територіального управління Військової служби правопорядку майор Павло Хоменко доповів щодо ситуації в Подільському гарнізоні, а також довів інформацію щодо дисципліни та поведінки військовослужбовців. Заступник начальника Подільського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області Лисенко Павло доповів щодо криміногенної обстановки в Ананьївській громаді та було обговорено ряд проблемних питань в громаді. Керівник Любашівської окружної прокуратури Одеської області Бурлака Ярослав доповів про заходи боротьби зі злочинністю, що вживаються з метою підтримання стабільної ситуації в громаді та забезпечення громадського порядку та безпеки на території району. Начальник Ананьївського підрозділу ДСНС підполковник Мунтян Валентин доповів про аналіз роботи підрозділів та інформацію щодо проведення робіт в районі на тему пожежної безпеки в домівках й роз’яснення населенню інформації щодо протидії випадків отруєнням чадним газом. Також не оминули теми роз'яснення населенню правил безпеки під час зимового періоду та виконання закладів освіти протипожежних заходів. Під час наради присутні отримали важливу інформацію щодо організації та проведення робочих моментів, а також змогли задати питання та отримати необхідні роз’яснення.

13:42 27.02.2024