Одеська область, Любашівський район

Новини

Проведено комісійні перевірки  умов реалізації готової харчової продукції у мережі дрібно-роздрібної торгівлі, розташованих на території Любашівської селищної ради.

На виконання протокольних рішень комісій з питань ТЕБ і НС Одеської ОДА від  02 09.2019 року №8, Любашівської РДА від 05.09.2019 року №12, листа РУ Держпродспоживслужби від 04.09.19 року №4033, відповідно до розпорядження Любашівського селищного голови від 04.09.2019 року №107-2019 в період з 12.09.2019 по 16.09.2019 року комісією в складі представників РУ ГУ Держпродспоживслужби, ВП Любашівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень, Любашівської селищної ради проведено комісійні перевірки  умов реалізації готової харчової продукції (шаурми, курей-гриль, хот-догів, тошо) у мережі дрібно-роздрібної торгівлі, розташованих на території Любашівської селищної ради.

11:51 19.09.2019

Засідання обласної координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, торгівлі людьми.

Начальник відділу з питань соціальної політики Чолак Світлана 17.09.2019 року прийняла участь у засіданні обласної координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, торгівлі людьми в режимі відео-конференції.

12:40 18.09.2019

Любашівська селищна ОТГ нагадує про чинність Закону України "Про запобігання та протидію домашньому насильству".

Любашівська селищна ОТГ нагадує про чинність Закону України "Про запобігання та протидію домашньому насильству" від 07.01.2018 року, яким передбачено серед спеціальних заходів щодо протидії домашньому насильству, терміновий заборонний припис стосовно кривдника та обмежувальний припис стосовно кривдника. Детально про суть кожного припису та різницю між ними роз’яснено нижче у інфографіці.

14:03 13.09.2019

«Дорожня карта» для осіб, що постраждали від домашнього насильства, насильства за ознакою статі та торгівлі людьми.

Якщо Ви постраждали від домашнього насильства, насильства за ознакою статі  та торгівлі людьми, зверніть увагу на телефони «гарячих» ліній та адреси, за якими можна звернутись за допомогою постраждалим дорослим та дітям у Любашівській селищній ОТГ.

14:01 13.09.2019

Листи-роз'яснення щодо вимог законодавства в питанні укладення договорів на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання.

На запити Любашівської селищної ради до Департаменту житлово-комунального господарства Одеської облдежадміністрації, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послу (НКРЕКП), та до АТ "Одесагаз", отримані офіційні листи-роз'яснення щодо вимог законодавства в питанні укладення договорів на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання.

13:28 13.09.2019

Виконання заходів щодо збереження життя та здоров’я дітей в громаді.

За дорученням Геннадія Павлова 12.09-13.09.2019 р. відділом з питань соціальної політики Любашівської селищної ОТГ проведено роботу по виконанню заходів щодо збереження життя та здоров’я дітей в об’єднаній територіальній громаді. Було обстежено умови проживання  50 дітей, які виховуються в 13 багатодітних, малозабезпечених  сім’ях, сім’ях опікунів, піклувальників. В зв’язку з наближенням холодів та опалювального сезону з батьками дітей та особами, які їх замінюють,  проведено інструктаж з пожежної техніки безпеки. Працівниками відділу розроблено Правила пожежної безпеки у побуті, які вручено особам, які обстежувалися, під підпис.

12:52 13.09.2019

Участь у засіданнях.

Голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов 11.09.2019 року прийняв участь у черговому розширеному засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Любашівської районної державної адміністрації та засіданні регіонального оперативного штабу з підготовки об’єктів житлово- комунального, паливно-енергетичного господарства та соціально-культурної сфери Одеської області до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

15:02 11.09.2019