Одеська область, Любашівський район

Новини

6 березня в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня 8 березня. Відділом культури райдержадміністрації було проведено концертну програму в якій приймали участь дитячі хореографічні колективи «Санрайз» та «Сюрприз», вихованці дошкільного навчального закладу ясла-садок «Сонечко», а також виступи від новостворених колективів. Зал з вдячністю та щирими оплесками вітав гостей та митців сцени.

09:55 07.03.2019

З 1 січня 2019 року триває етап подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік. Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) державні службовці, інші суб’єкти декларування, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація), за минулий рік за формою, яку визначає Національне агентство.

16:17 05.03.2019

Голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов 04.03.2019 року прийняв участь у селекторній нараді Одеської обласної державної адміністрації з головами районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад та міськими головами міст обласного значення.

13:15 04.03.2019

26 лютого відбулась виїздна консультація #Одеського_РВ_АМУ до Любашівської ОТГ

26 лютого відбулась виїздна консультація #Одеського_РВ_АМУ до Любашівської ОТГ. На зустрічі були голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов ,голова Любашівської РДА Віталій Лабуш, працівники апарату селищної ради. Обговорили питання економічного розвитку, а також розглянули приєднання до ОТГ Бобрицької сільської ради, яка виявила бажання приєднатися до вже створеної громади.  Регіональний консультант з юридичних питань Юрій Ямковой розповів про важливі аспекти під час механізму приєднання суміжних сіл.

08:06 04.03.2019

Регіональний семінар «Підвищення енергоефективності територіальних громад Одещини»

Представник Любашівської ОТГ – спеціаліст з питань ЖКГ Авдулова Альона 01 березня 2019 року приймає участь в регіональному семінарі «Підвищення енергоефективності територіальних громад Одещини» в приміщенні Одеської обласної ради.

09:57 01.03.2019

28.02.2019 року відбулось засідання адмінкомісії Любашівської селищної ради

Любашівська селищна рада наголошує, що не є караючим органом. Але коли мешканці селища та сіл не реагують на зауваження, не виконують вимог попереджень, систематично порушують Закони України на них працівниками селищної ради складається протокол про адміністративне правопорушення з подальшим розглядом на адміністративній комісії. 28.02.2019 року відбулось засідання адмінкомісії, де розглядались питання порушення вимог Закону України «Про відходи», Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Правил благоустрою території об’єднаної територіальної громади Любашівської селищної ради, затверджених рішенням селищної ради №154-VII  від 12.10.2018 року.

14:37 28.02.2019